Naturalne żele pod prysznic my’BIO

fot. mat.pras.

Inspiracją do stworzenia serii wegańskich kosmetyków pielęgnacyjnych my’BIO stały się działania podejmowane przez rejony świata takie jak Kanada, Islandia, Finlandia czy Japonia, które dbają o czyste środowisko i rozwój zielonych technologii.

Receptury my’BIO łączą ekstrakty roślinne z biominerałami, dzięki czemu skutecznie poprawiają kondycję skóry. Nowości my’BIO to mineralne bio-żele pod prysznic, których unikatowe formuły zawierają 100% składników aktywnych pochodzących z natury.

Receptura kosmetyków marki my’BIO jest skomponowana z ekstraktów roślinnych z różnych zakątków świata: kory czerwonego klonu, mchu islandzkiego, alg błękitnych oraz grzybków shiitake. Są one cennym źródłem organicznych związków chemicznych, intensywnie pielęgnują spragnioną opieki skórę. Produkty do kąpieli zawierają także bio-minerały – wapń, mangan i magnez, które są istotnym budulcem ludzkiego organizmu i pełnią ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu skóry.

Nowe żele pod prysznic my’BIO mają właściwości odświeżające, oczyszczające i pielęgnujące. Są dostępne w czterech wariantach: do skóry normalnej, suchej, delikatnej, a nawet odwodnionej.

Mineralny odświeżający bio-żel pod prysznic my’BIO Kanadyjska BioRegeneracja CZERWONY KLON

Polecany do skóry suchej i normalnej. Zawiera ekstrakt z kory czerwonego klonu, bogaty w polifenole, mające właściwości uelastyczniające. Po zastosowaniu skóra staje się przyjemnie gładka, jędrna oraz głęboko odżywiona.

Cena 16,99 zł/ 500 ml

Mineralny energizujący bio-żel pod prysznic my’BIO Fińskie BioOdżywienie ALGI BŁĘKITNE

Przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej. Zawarte w algach błękitnych białka, węglowodany, sole mineralne i witaminy mają właściwości silnie regenerujące i nawilżające. Dzięki temu skóra staje się jędrna, elastyczna i odżywiona. Jego świeży zapach poprawia nastrój i dodaje energii.

Cena 16,99 zł/ 500 ml

Mineralny nawilżający bio-żel pod prysznic my’BIO Islandzkie BioNawilżenie MECH ISLANDZKI

Idealne rozwiązanie dla skóry przesuszonej i delikatnej. Oryginalny mech islandzki to źródło soli mineralnych, które długotrwale nawilżają skórę, koją i łagodzą podrażnienia związane z jej suchością. Żel wygładza powierzchniowe warstwy naskórka i wspomaga działanie bariery ochronnej skóry.

Cena 16,99 zł/ 500 ml

Mineralny kojący bio-żel pod prysznic my’BIO Japońskie BioUkojenie GRZYBY SHIITAKE

Stworzony z myślą o skórze odwodnionej i wrażliwej. Grzyby shiitake chronią integralność struktury włókien podporowych, pomagają przywrócić jej jędrność i gęstość oraz poprawiają nawilżenie. Żel pozwala odzyskać miękkość i jedwabistą gładkość skóry.

Cena 16,99 zł/ 500 ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.