Casio Vintage A100

Casio Vintage A100
fot. mat.pras.

Do kolekcji CASIO Vintage powraca kultowy zegarek A100 w udoskonalonej wersji.

Ten model CASIO Vintage jest zaprojektowany na bazie unikatowego zegarka F100 z lat 80. Kiedyś, był symbolem przyszłości i nowoczesności. Zagrał kultową rolę w filmie „Obcy”, był elementem wyposażenia uniformu załogi statku kosmicznego „Nostromo”. Teraz powrócił, aby cieszyć nas nieprzemijająco dobrym designem. Koperta zegarka CASIO Vinatge A100 ma prostokątny kształt i wykonana jest z tworzywa sztucznego, co sprawia, że zegarek jest lekki.

Model A100 dostępny jest w wersji ze stalową bransoletą lub na skórzanym pasku. Bransoleta jest odporna na zarysowania i łatwa w regulacji, dopasujemy ją do każdego nadgarstka. Nowe modele CASIO Vintage A100 zostały zaprojektowane w jednolitych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu, nabrały elegancji i nadal pasują do każdego ubioru. Są idealnym uzupełnieniem stylizacji zarówno damskich, jak i męskich.

Model A100 wyposażony jest w stoper i alarm. Posiada także funkcję automatycznego kalendarza, który zapamiętuje poprawną datę oraz wyświetla nazwę dnia tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.