Disney x Native

fot. mat.pras.

Ostatnim newsem Native jest kooperacja z Disneyem. W kolekcji występują kultowe modele Jefferson i Miles, zarówno w wariancie dla dzieci jak i dorosłych.

Marka Native Shoes założona w Kanadzie, od samego początku swojego istnienia projektuje buty wegańskie. Szczególną uwagę zwraca na to, co nas otacza i w trosce o przyrodę oraz środowisko tworzy buty z wykorzystaniem ekologicznych materiałów, które nie bazują na produktach pochodzenia zwierzęcego.

Linia Disney x Native powstała podczas współpracy z Disneyem, wyróżnia się żywymi i radosnymi kolorami, co podkreślają motywy z kultowej kreskówki Myszka Miki. Zgodnie z ideologią marki Native bajkowe buty są wykonane z ultralekkiej pianki EVA, która zapewnia komfort podczas upałów. Pierwsza kolekcja z linii Native x Disney to propozycja zarówno dla rodziców jak i ich pociech, przywołująca dla wielu z nas wspomnienia z dzieciństwa. Inspiracje bohaterem kreskówki, bajkowe printy dodają modelom ciekawego, ale także humorystycznego akcentu – co sprawia, że całość kolekcji w ramach tej kolaboracji jest prawdziwie unikatowa.

Wszystkie dostępne modele z nowej linii dostępne na stronie mmsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.