THE NORTH FACE: KOLEKCJA NSE

THE NORTH FACE: KOLEKCJA NSE
fot. mat.pras.

The North Face zaprezentował właśnie drugą część kolekcji NSE, zaprojektowaną we współpracy z Alfie’m Kungu – artystą, który zaskakuje jedynymi w swoim rodzaju połączeniami wzorów i kolorów.

W kolekcji znalazły się kultowe produkty w odświeżonej odsłonie oraz nowe modele ozdobione intrygującym, przyciągającym wzrok wzorem stworzonym przez Alfiego Kungu, który symbolizuje powiązania między krajobrazem miast, a dziką przyrodą.

Artysta pochodzi z Yorkshire i właśnie tam ukształtowała się jego miłość do natury i przebywania na świeżym powietrzu, która obecnie jest inspiracją dla jego twórczości – jednocześnie abstrakcyjnej i radosnej. Prace, które tworzy, to urzekająca, kalejdoskopowa wizja przyrody i otaczającego nas świata.

W kolekcji znalazły się odświeżone klasyki, takie jak kurtka Rusta Puffer, spodnie Gartha Microfleece, polarowa bluza Denali, kapelusz Fleeski Street Bucket Hat oraz rękawiczki Etip. Z tymi produktami nadchodzące zimowe miesiące będą świetną okazją do spojrzenia na świat oczami Alfiego Kungu i otworzenia się na nowe możliwości.

Twórczość Alfiego, która koncentruje się na niesamowitej mocy natury, zainspirowała także powstanie krótkiego filmu promującego kolaborację z The North Face. Materiał ten pozwala dosłownie zobaczyć nadchodzącą zimę przez obiektyw artysty.

Natura wpływa na nas na tak wielu płaszczyznach. To uczy pokory i jest wręcz onieśmielające. Nagle zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy centrum wszystkiego, a jedynie maleńką cząstką większej całości, w której dzieje się bardzo wiele rzeczy” – mówi Alfie Kungu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.