Nowe maski od Mediheal

maski Mediheal
fot. mat.pras.

Nowości marki MEDIHEAL zapewnią błyskawiczną, skuteczną i bezinwazyjną pielęgnację cery.

Ekspresowe zabiegi w domowym zaciszu to pielęgnacja przyszłości, którą wykonasz przy użyciu nowych, unikatowych masek w płachcie TENSION FLEX. Wyróżniają się one elastyczną płachtą maski z 54 nacięciami. Dzięki nim maska rozciąga się w różnych kierunkach i dopasowuje do każdego kształtu twarzy. Dodatkowo dolne skrzydełka pomagają ujędrnić i unieść linię żuchwy i podbródka. Nowe maski idealnie przylegają do skóry, zapewniając maksymalne wchłanianie składników aktywnych, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby skóry:

  • MEDIHEAL MASKA W PŁACHCIE TENSION FLEX HYDRA NAWILŻAJĄCA – adresowana jest do cery suchej, odwodnionej i potrzebującej poprawy elastyczności. Bogata formuła esencji, którą nasączona jest maska, zawiera innowacyjny Incore Complex, który odżywia skórę, wzmacnia jej barierę ochronną oraz przywraca jej optymalny poziom nawilżenia. W jego składzie znajduje się unikalne połączenie składników: peptydu SYN®-HYCAN, ekstraktu z szarotki alpejskiej, polisacharydu pochodzenia roślinnego, chlorku magnezu, wyciągu z piżmianu oraz ekstraktów z juty i pietruszki. Działanie kompleksu wzmacnia dodatek 8 rodzajów kwasu hialuronowego, argininy, kompleksu 4 ceramidów, postbiotyku, betainy i trehalozy. Po zastosowaniu skóra jest dogłębnie nawilżona, zregenerowana i widocznie napięta.
  • MEDIHEAL MASKA W PŁACHCIE TENSION FLEX SOOTHING KOJĄCA – odpowie na potrzeby skóry wrażliwej, podrażnionej i potrzebującej poprawy elastyczności. Formuła esencji oparta jest na bazie innowacyjnego kompleksu – Incore Complex, zapewniający odżywienie i nawilżenie skóry, a także wzmocnienie jej bariery ochronnej. Łączy on w sobie unikalne połączenie składników: peptydu SYN®-HYCAN, ekstraktu z szarotki alpejskiej, polisacharydu pochodzenia roślinnego, chlorku magnezu, wyciągu z piżmianu oraz ekstraktów z juty i pietruszki. Jego działanie wzmacnia dodatek postbiotyków, argininy, ekstraktu z wąkroty azjatyckiej, ekstraktu z drzewa herbacianego, betainy i trehalozy. Efekt, który gwarantuje to ukojona, zregenerowana i uelastyczniona skóra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.