Nowa kolekcja Puccini

Nowa kolekcja Puccini
fot. mat.pras.

Polska marka PUCCINI przedstawia kolekcję Jesienne Style. To nowe produkty dla kobiet i mężczyzn na sezon jesień-zima 22/23.

Kolekcje PUCCINI cechują się różnorodnością. Trafiają one w gusta zarówno młodych, jak i nieco dojrzalszych Klientów, ceniących minimalizm, ale też tych wybierających nietuzinkowe połączenia wzorów czy kolorów. Dlatego nowa seria torebek opowiada o jesiennych stylach, których niejednolitość staje się głównym atutem i wyróżnikiem każdej kobiety.

Torebki damskie odgrywają coraz ważniejszą rolę w kolekcjach naszej marki. To po nie najczęściej sięgają Klientki PUCCINI. By zadowolić gusta i trafić w style kobiet, tworzymy gamę różnorodnych modeli. Odpowiadamy na światowe trendy w modzie, przekładając je na wypracowany przez lata styl marki. Dzięki temu torebki są nie tylko różne, ale i unikalne – mówi Magda Godzisz, Brand Manager marki PUCCINI.

Jesienno-zimową kolekcję torebek tworzą zatem liczne listonoszki o ciekawych kształtach, stonowanych i bardziej wyrazistych kolorach, i – co ważne – wyróżniających się fakturach czy zapięciach. Wszystkie można nosić crossbody, na wygodnym, dopasowanym do długości ciała pasku. Istotną nowością są również shopperki, modele najbardziej klasyczne, ale też praktyczne. Mają one nie tylko pięknie wyglądać, ale również mieścić najpotrzebniejsze rzeczy. Dlatego wyposażone są w przegrody i kieszonki, które porządkują wnętrze i dają poczucie ukrycia w nich naprawdę wszystkiego!

Torebki PUCCINI wykonane są z najwyższej jakości ekologicznej skóry, ale w kolekcjach marki występują też modele powstałe w 100% ze skór naturalnych. Dominującymi kolorami kolekcji jesień-zima 22/23 są klasyczna czerń, jesienna rudość, zgniła zieleń, stonowany beż i mocny burgund.

W podróży

Ważne miejsce w kolekcjach PUCCINI zajmują produkty dla mężczyzn. Są to m.in.: torby, plecaki, portfele, paski, a od niedawna również bielizna. Męska galanteria wykonana jest ze skór ekologicznej lub naturalnej. Jej cechami spójnymi są elegancja i jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Niezmienne od ponad 20 lat podstawę kolekcji PUCCINI stanowią walizki. Linie Voyager, Los Angeles, Panama czy Paris to idealne modele na niekończące się podróżowanie. Powstały z najlepszej jakości materiałów, by nie tylko dobrze wyglądały, ale również były wygodne, praktyczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.