bynamesakke i “All I need”

bynamesakke i “All I need”
fot. mat.pras.

Kolekcja “All I need” to powrót marki, która od przeszło 14 lat działa na polskim rynku. Basicowe klasyki w nowej odsłonie to połączenie kolorów Ziemi, mięsistej bawełny i nonszalackiej lekkości. Od teraz w bynamesakke znalazła się również linia dedykowana dla mężczyzn oraz autorska linia biżuterii.

Kampania “All I need” wraca do korzeni marki i mody basic, dla której inspiracją jest różnorodność i akceptacja potrzeb wszystkich ludzi – bez względu na wiek, płeć, orientacje seksualne, wyznania religijne czy uwarunkowania kulturowe. To ubrania uniwersalne, które pozostawiają przestrzeń na indywidualność. Dla bynamesakke tworzenie pozostaje pomostem, który zaspokaja potrzeby wyrażania siebie. To także podkreślenie ważnych dla marki wartości – potrzeby miłości, bezpieczeństwa, wspólnoty, akceptacji, rozwoju, przynależności, piękna, wyboru swojej drogi oraz kontaktu z naturą.

Po prawie rocznej przerwie w działalności, polska marka modowa bynamesakke wraca do klientów z nową odsłoną klasycznej mody basic. Połączenie amerykańskiego luzu, oversizowych form i najwyższej jakości tkanin to znak rozpoznawczy marki, która od 2008 roku działa na polskim rynku zrównoważonej mody. Jako jedna z pierwszych tego typu firm wyznaczyła standardy, których trzyma się do dziś. Do sprzedaży trafiły właśnie nowości bynamesakke z charakterystycznej dla marki, wysokogatunkowej bawełny.

W nowej kolekcji nie zabraknie klasyków, które pokochają zwolenniczki mody basic i kapsułowej garderoby. Obok klasycznych, bawełnianych białych t-shirtów pojawiły się modele w odcieniach koloru Ziemi. Neutralne beże, brązy i szarości znajdziemy również w ofercie bluz, longsleevów, szerokich spodni czy legginsów. Bynamesakke stawia na minimalizm i monochromatyczne total looki, przekonując, że moda basic to filozofia życia, a nie tylko poszczególne elementy ubioru.

Powrót bynamesakke na rynek to także nowe otwarcie linii unisex, w której to znajdziemy czapki, bluzy i longsleevy, komfortowe dla każdego, bez względu na płeć.

Po raz pierwszy marka zaprezentowała również autorską linię biżuterii, wśród której znajdziemy między innymi kolczyki, pierścionki, nausznice czy bransoletki. Nie zabraknie masywnych, złotych naszyjników, które świetnie dopełniają basicowe stylizacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.