Neviscope bada zmiany na skórze

Neviscope bada zmiany na skórze
fot. mat.pras.

Rewolucja w diagnostyce czyli Neviscope, to innowacyjna nakładka pełniąca funkcję medycznego dermatoskopu, przystosowana do każdego smartfona, komunikująca się z aplikacją online.

Aplikacja stanowi platformę kontaktu między lekarzem a pacjentem zaniepokojonym zmianą na skórze. Co ważne, jest to niezwykle proste w użyciu i umożliwia pacjentowi szybką diagnozę bez konieczności odbywania wizyty u lekarza.

Używając dermatoskopu i aplikacji Neviscope, bez względu na czas i miejsce, każdy może skontrolować swoje zmiany skórne. To inteligentne urządzenie jest niewielkich rozmiarów, co oznacza, że można je zabrać ze sobą na wakacje lub wyjazd służbowy, dzięki czemu pomaga ono zachować bezpieczeństwo, nawet podczas dłuższych pobytów poza domem.

Innowacyjne akcesorium nie tylko umożliwia samodzielne sprawdzenie wielu znamion online, ale także oszczędza czas i kłopoty związane z wizytą u dermatologa. Zdjęcia „podejrzanych” zmian skórnych aplikacja wysyła bezpośrednio do lekarza, który udzieli porady w ciągu najbliższych 36 godzin.

ARTISMED Quality of Life Medicine to pierwsza w Polsce klinika, która posiada Neviscope, dzięki czemu stworzyła możliwość szybkiej diagnostyki dla każdego, kto chce zadbać o stan swojej skóry i swoje zdrowie. W kameralnej atmosferze można przyjść i zobaczyć jak działa unikalny dermatoscop.

To szczególne miejsce na mapie Warszawy, założone przez dr Marzenę Lorkowską-Precht, zapewnia profesjonalną opiekę lekarzy w trosce o urodę i zdrowie. 20 lat doświadczenia i misji dbania o zdrowie sprawiło, że klinika stała się połączeniem pasji i najwyższej jakości profesjonalnych usług z zakresu medycyny estetycznej i profilaktycznej, współpracując z wysoce wyspecjalizowanymi profesjonalistami z zastosowaniem równolegle przełomowych metod i zaawansowanych technologii. To połączenie daje gwarancję satysfakcji i bezpieczeństwa.

Butikowa klinika odróżnia się od konkurencji holistycznym podejściem do ciała, oferując nowatorską diagnostykę, kompleksowe badania lekarskie oraz opiekę szerokiej gamy specjalistów pracujących na sprzęcie najwyższej klasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.