NAJNOWSZA KOLEKCJA LABELLAMAFIA

 

labellamafia

fot, mat. prasowe

 

Najnowsze propozycje brazylijskiej marki łączą design inspirowany stylem latynoskiej ulicy z wytrzymałymi konstrukcjami i formami charakterystycznymi dla odzieży fitnessowej. Wyraziste printy i duże logowania wyznaczają osobowość LABELLAMAFIA.

 

Teraz Twój strój na siłownię czy fitness może powiedzieć o Tobie więcej niż myślisz. Brazylijska LABELLAMAFIA to nie tylko odzież, to styl życia. Ponad 7 milionów followersów w Brazylii i kolejne 3 miliony na całym świecie utożsamia się z marką stworzoną w 2007 roku przez Alice Matos. Wraz z Giulliano Puga, Dyrektorem Kreatywnym, Alice prezentuje kolekcję FOREVER. Czym wyróżniają się nowości LABELLAMAFIA? Marka przygotowała dużą dawkę koloru i pozytywnej energii. Podkreślające rzeźbę sety złożone z legginsów i sportowego stanika zdobią zaczerpnięte z meksykańskiej stylistyki czaszki i kwiaty oraz duże logowania LABELLAMAFIA. Popularne w kolekcji są także geometryczne wzory i przeskalowane napisy. Kolekcja FOREVER to z jednej strony intensywne kolory dla dziewczyn lubiących zwracać na siebie uwagę, z drugiej – wiele stonowanych propozycji w odcieniach szarości, brązu i zgaszonych pasteli. Charakterystyczne dla LABELLAMAFIA duże logowania pojawią się zarówno na gumach w pasie biodrowym jak i wzdłuż nogawek legginsów, na zewnętrznej linii ud. Sportowe biustonosze uzupełniają suwaki, zaś legginsom dodano wstawki z przeźroczystej siateczki w okolicach kolan i łydek. Kolekcję uzupełniają T-shirty, tank topy, body i szorty, zaś wśród akcesoriów znajdziemy czapki z daszkiem i torby-nerki.

labellamafia ubrania

fot. mat. prasowe

Hasło marki „Fitness is everywhere” dobrze podsumowuje wizję towarzyszącą projektowaniu najnowszej kolekcji. Nie ważne gdzie ćwiczysz, ważne, że ćwiczysz. Fitness, joga, bieganie czy dźwiganie ciężarów, a może parkur i gimnastyka artystyczna? Dziewczyny #labellamafiaarmy uprawiają setki konkurencji i dyscyplin sportowych, bo LABELLAMAFIA to nie tylko odzież sportowa, to styl życia. Esencją marki jest brak strachu przed popełnianiem błędów czy upadkiem, a nieustające dążenie do pokonywania słabości i codziennych, życiowych zwycięstw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.