Makijaż permanentny – kreska zagęszczająca rzęsy

Makijaż permanentny - kreska zagęszczająca rzęsy
fot. mat.pras.

Zagęszczone rzęsy, podkreślone spojrzenie, kocie oko. Niemożliwe do osiągnięcia? A jednak! Permanentna kreska na linii rzęs to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą tracić czasu na codzienny makijaż lub są uczuleni na kosmetyki kolorowe.

Kreska na górnej powiece perfekcyjnie zagęszcza linię rzęs w naturalny i subtelny sposób. Dzięki temu zabiegowi nasze spojrzenie będzie podkreślone oraz nabierze charakteru. Warto podkreślić, że permanentna kreska to świetna baza do makijażu, jednak wykonywana w tradycyjny sposób zajmuje sporo czasu, wymaga precyzji i wprawy. Makijaż permanentny można wykonać również na dolnej powiece. Cienka linia optycznie powiększy oko oraz dopełni codzienny make-up.

Na czym polega zabieg? Lingerista za pomocą igły wprowadza barwnik pod naskórek metodą przypominającą robienie tatuażu, z tym że igła wprowadzana jest zdecydowanie płycej pod skórę. Przez to makijaż nie jest wieczny, a sam proces mniej bolesny. Doświadczeni specjaliści z kliniki Derma Instytut pomogą w wyborze perfekcyjnego kształtu, który podkreśli walory urody. Całą ofertę makijaży permanentnych znajdziesz na: https://dermainst.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.