Kurtki narciarskie free ride Helly Hansen

Kurtki narciarskie free ride Helly Hansen
fot. mat.pras.

Helly Hansen to ponad 140 lat doświadczenia w produkcji odzieży technicznej. Marka pochodzi z Norwegii, której klimat to nieustająca inspiracja do tworzenia rozwiązań przydatnych w najbardziej wymagających warunkach pogodowych na świecie.

W sezonie jesień/zima 2022, Helly Hansen rozwija swoją kolekcję ULLR, zaprojektowaną z myślą o całodziennych przygodach na śniegu. Do oferty wchodzą m.in. nowe kurtki w stylu free ride model Elevation Infinity 2.0, z damska kurtka Elevation Infinity Shell i najnowszy model ULLR D Insulated Anorak.

Helly Hansen wsłuchuje się w opinie profesjonalistów i wraz z nimi projektuje odzież, która ma nie tylko dobrze wyglądać ale dawać komfort i bezpieczeństwo na stoku narciarskim. W tym sezonie marka proponuje modele zaprojektowane z myślą o przedstawicielach młodego pokolenia – Gen Z, to dla nich wprowadza do oferty kurtkę typu anorak. ULLR D Insulated Anorak powstał we współpracy z młodymi narciarzami Simonem Hillis’em i Marcusem Goguen’em.

Kurtka zapewnia swobodę ruchów, ciepło dzięki izolacji Primaloft® Black Eco pochodzącej w 100% z recyklingu i świetną wentylację. Helly Hansen, tak jak nowe pokolenie narciarzy, troszczy się o środowisko naturalne – i w nowym modelu wykorzystuje minimum 50% materiałów pochodzących z recyklingu. Anorak wyposażony jest w funkcjonalne kieszenie, kieszeń ratunkową Life Pocket™, system RECCO® i elementy odblaskowe dla zwiększenia bezpieczeństwa na stoku.

“Jesteśmy dumni wprowadzeniem naszej koncepcji ULLR D z anorakiem w tym sezonie,” powiedział Philip Tavell, Dyrektor Zarządzający kategorią Ski w Helly Hansen. “Ważne jest dla nas aby wciąż wprowadzać innowacje jako marka, aby oferować techniczny, profesjonalny sprzęt, który sprawdza się na stokach i ma mniejszy wpływ na środowisko, w których pracujemy i bawimy się.”

Kolejne nowości w kolekcji Helly Hansen to męska kurtka Elevation Infinity 2.0, i damska Elevation Infinity Shell – czyli ulepszone kontynuacje wielokrotnie nagradzanych modeli Helly Hansen, wyposażonych w najbardziej innowacyjną i odpowiedzialną technologię wodoodporną/oddychającą firmy Helly Hansen LIFA INFINITY PRO™.

Lifa Infinity Pro to technologia zbudowana z w pełni wodoodpornej/oddychającej membrany LIFA INFINITY™, której trwała hydrofobowość jest osiągana bez użycia środków chemicznych.Do membrany Helly Hansen dodano wierzchnią warstwę włókien LIFA (unikalna technologia własna Helly Hansen), tworząc długowieczną i wydajny system wodoodporny.

Dzięki rewolucyjnej technologii obie kurtki spełniają wymogi ekstremalnej wodoodporności i oddychalności konstrukcji HELLY TECH® Professional – oferując najwyższą ochronę podczas długich, intensywnych aktywności w trudnych warunkach. Wieczna hydrofobowa ochrona, po użyciu nie wymaga ponownego impregnowania chemicznego. Kurtki wyposażono w kieszeń ratunkową Life Pocket™, która pozwala na dłuższe działanie telefonów w niskich temperaturach, a także system RECCO®, który pomagają narciarzom pozostać bezpiecznym i umożliwia ich do odnalezienie w terenie podczas akcji ratunkowej. Każda kurtka jest kompatybilna z plecakiem i kaskiem, posiada mnóstwo praktycznych kieszeni oraz hi-visowe wykończenie kaptura.

Nowe modele i pełna kolekcja ULLR dostępna jest już w sprzedaży. Aby dowiedzieć się więcej o technologiach Helly Hansen lub istniejącym sprzęcie marki do jazdy swobodnej, odwiedź stronę www.hellyhansen.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.