Bandi w akcji Dotykam=Wygrywam

Bandi w akcji Dotykam=Wygrywam
fot. mat.pras.

Firma BANDI Cosmetics wspiera kobiety w badaniu piersi i aktywnie przyłącza się do kampanii społecznej Dotykam=Wygrywam, której celem jest promocja zdrowia piersi poprzez ich regularną samokontrolę.

Rak piersi jest najczęściej występującym w Polsce nowotworem złośliwym u kobiet. Z danych Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, iż stanowi on aż 25% wszystkich zachorowań na nowotwory rozpoznawane wśród kobiet. W 2020 roku chorobę tą zdiagnozowano u 24 644 kobiet, z czego aż 8 805 zmarło. Przyczyną tych zgonów jest w dużym stopniu zbyt późne wykrycie zmań nowotworowych. Choroba zdiagnozowana we wczesnym etapie jest niemal w 100 proc. wyleczalna. Im wcześniejsze stadium nowotworu tym większa szansa na jego wyleczenie. Dlatego tak ważne jest samobadanie biustu.


Dotykam=Wygrywam zachęca Polki, by pokochały własne piersi i dbały o ich zdrowie, począwszy już od okresu dojrzewania. Kampania wspiera Fundację Wsparcie na Starcie w budowaniu wśród kobietach zdrowych nawyków i pozytywnego nastawienia do własnego ciała i piersi.  W akcji bierze udział wiele osób dobrej woli i znanych kobiet m.in. aktorka Daria Widawska, projektantka Lidia Kalita, influencerka Racja Pielęgnacja, dziennikarka Dorota Gardias.

BANDI dokłada w tym roku swoją cegiełkę do akcji w postaci ujędrniającego kremu do biustu ułatwiającego masaż i samokontrolę piersi.

Ujędrniający krem do biustu z magnolią BANDI

Ujędrniający krem do codziennej pielęgnacji biustu, szyi i dekoltu. Poprawia sprężystość, elastyczność, wygładzenie oraz nawilżenie skóry, pozostawiając ją odżywioną i jedwabiście gładką w dotyku. Bogaty w kojącą magnolię, nawilżającą trehalozę, regenerujące połączenie witaminy E i oleju makadamia przeciwdziała przedwczesnej utracie jędrności, przesuszeniu i starzeniu się skóry dekoltu.

Efekty stosowania kremu:

  • pielęgnuje skórę oraz ułatwia regularne samobadanie* piersi
  • pomaga zachować jędrność, sprężystość oraz elastyczność skóry szyi, dekoltu i piersi
  • nawilża, wygładza, poprawia koloryt skóry, przywracając młodszy wygląd
  • koi, redukuje podrażnienia i przeciwdziała przesuszeniu skóry
  • redukuje drobne zmarszczki, pozostawia skórę aksamitnie gładką

Specjalistyczna formuła kremu ułatwia wykonanie krótkiego masażu w celu samobadania piersi, które jest jedną z najskuteczniejszych metod profilaktyki raka piersi.

Składniki aktywne: magnolia, olej macadamia, skwalan, trehaloza, witamina. E

Cena – 29 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.