YASUMI Derma Roller V2

YASUMI Derma Roller V2
fot. mat.pras.

YASUMI Derma Roller V2 tworzy mikrouszkodzenia, które stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, a tym samym przyspieszają procesy regeneracyjne skóry. Zwiększa również absorbcję składników aktywnych aż o 85%. Regularnie stosowany spłyca zmarszczki, poprawia napięcie skóry i wyrównuje jej koloryt.

YASUMI Derma Roller V2 jest urządzeniem kosmetycznym wyposażonym w 64 tytanowe igły, rozłożone na 4 tarczach, szklany zbiorniczek, który mieści 10 ml serum, oraz pokrywę zabezpieczającą roller przed zabrudzeniem. Igły mogą mieć dwie długości.

  • 0,25 mm – do mezoterapii okolic oczu oraz twarzy w przypadku skóry wrażliwej
  • 0,50 mm – do mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu

Zabieg mezoterapii mikroigłowej warto wykonywać 2-3 razy w tygodniu, w odstępie przynajmniej dwóch dni. W wyniku powstałych mikrouszkodzeń skóra wytwarza więcej kolagenu i elastyny, a dzięki temu staje się bardziej sprężysta i jędrna. Zmarszczki ulegają spłyceniu. Mikrouszkodzenia zwiększają także absorbcję składników aktywnych zawartych w serum aż o 85%. Serum dobieraj indywidualnie do swoich potrzeb. W internetowym sklepie oraz gabinetach YASUMI znajdziesz wiele propozycji skoncentrowanych preparatów w ampułkach.

fot. mat.pras.

Jak używać Derma Roller V2

1. Wykonaj staranny demakijaż twarzy, szyi, dekoltu.

2. Przed zabiegiem zdezynfekuj aplikator.

3. Do szklanego zbiorniczka wlej wybrane serumYASUMI.

4. Zdejmij plastikową pokrywę z aplikatora.

5. Przyłóż do skóry aplikator z igiełkami i delikatnie dociskając rozpocznij nakłuwanie wybranej okolicy. Urządzenie prowadź w pionie, poziomie i po skosie. Zabieg powinien trwać od 4 do 10 minut.

6. Po skończeniu ponownie zdezynfekuj aplikator oraz umyj słoiczek, w ktorym było serum.

Przeciwwskazania:

• ciąża i karmienie piersią

• stan zapalny skóry

• choroba nowotworowa

Cena YASUMI Derma Roller V2 – 69 zł

Zestaw dostępny na https://sklep.yasumi.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.