Piękne włosy po wakacjach

szampon cece med

fot. mat. prasowe

Pogorszenie pogody, zła dieta oraz skutki wakacyjnych zaniedbań – oto trio, które na progu jesieni powoduje wzmożone wypadanie włosów. Co robić, gdy na poduszce pojawia się coraz więcej pasm, a końcówki włosów wyglądają okropnie?

 

Spadek temperatury, deszcze oraz coraz szybciej zachodzące słońce to nie tylko oznaki jesieni, ale jednocześnie ważna przyczyna jesiennego przesilenia. Powoduje osłabienie organizmu, spadek energii oraz… wzmożone wypadanie włosów. Okazuje się również, że zbyt długie wystawianie włosów na słońce powoduje niejednokrotnie poparzenie mieszków. To może skończyć się wypadaniem właśnie w okresie jesiennym. Widoczne jest także w rozdwojonych, przesuszonych i łamiących się końcówkach. Co zatem robić?

Profesjonalne kosmetyki Cece MED Stop wypadaniu włosów powstały w oparciu o aż 16 składników aktywnych. Znajdziemy wśród nich witaminy, proteiny białego łubinu, ryżu, biotyna, sole mineralne, aminokwasy oraz olej kukurydziany i z olej z kiełków pszenicy, które w sposób naturalny, a zarazem łagodny pomagają zadbać o włosy. Dzięki temu formuła kosmetyków Cece MED. nie tylko zatrzymuje proces wypadania włosów ale jednocześnie kompleksowo poprawia ich kondycję.

W skład linii CeCe MED – Stop wypadaniu włosów wchodzą szampon, odżywka i ampułki stymulujące porost nowych włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.