Trendy w biżuterii

Trendy w biżuterii
fot. mat.pras.

Trendy w biżuterii, podobnie jak w modzie, pojawiają się w jednym sezonie i znikają w następnym. W jednym królują wyraziste, charakterne naszyjniki, a w kolejnym wręcz przeciwnie – cienkie z delikatnymi wisiorkami. Co zatem czeka nas w sezonie wiosna-lato 2023?

Łańcuchy są nadal na topie

Trendy w biżuterii na wiosnę-lato 2023 to odrodzenie klasyki i odświeżona elegancja. Łańcuchy utrzymują swoje miejsce w czołówce trendów biżuteryjnych, a sezon wiosna-lato będzie obfitował w połączenia różnych elementów biżuterii, od różnorodnych typów łańcuszków, poprzez dodawanie do nich pereł, czy też nakładanie na siebie warstw masywnych oraz delikatnych elementów.

Naszyjniki z napisem to must-have!

Biżuteria nadal jest uważana za najbardziej osobisty wyraz stylu i wartości. Zgodnie z tym twierdzeniem personalizowane naszyjniki oraz bransoletki z napisami zagoszczą na stałe w naszej kolekcji biżuterii.

Focus na kolczyki

Kolczyki dla wielu z nas są nieodłącznym elementem codziennego look’u. W sezonie wiosna-lato 2023 szczególną uwagę skupimy właśnie na tej części biżuterii. Na ulicach królować będą zarówno klasyczne koła, jak i bardziej fantazyjne modele z kryształkami, kolorowymi kamieniami oraz w stylu boho.

Po więcej biżuterii zajrzyj na https://itspattyrose.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.