Pravana w Polsce

Pravana w Polsce
fot. mat.pras.

Od dziś koloryzacja włosów nie będzie mieć przed Tobą tajemnic, a Twoje pasma zyskają nowy, żywy kolor. PRAVANA to marka, która zaskakuje, szokuje, a zarazem uzależnia. Już oficjalnie dostępna jest w Polsce.

Ciemne, blond, a może różowe? Każdy z nas na swój własny sposób chce czuć się dobrze, aby kroczyć przez życie z pewnością siebie. Właśnie z tą myślą powstała marka PRAVANA, która gwarantuje profesjonalną koloryzację włosów.

PRAVANA to profesjonalne kosmetyki, które zostały stworzone przez stylistów dla stylistów. Założyciel marki, Steven Goddard, wykorzystał swoje ogromne doświadczenie zawodowe jako innowator produktów i profesjonalny stylista do stworzenia gamy produktów, które przewidują oraz realizują prawdziwe pragnienia i potrzeby włosów koloryzowanych. Marka każdego dnia i na całym świecie ułatwia stylistom ich codzienną pracę w salonach, zapewniając profesjonalne produkty o niebywałej i bezkonkurencyjnej jakości. Profesjonalna koloryzacja włosów zapewni Ci spektakularne efekty, o jakich jeszcze nie śniłaś i obudzi w Tobie ducha kreatywności! Żywe, szalone kolory to coś, czego czasami potrzebuje każdy! PRAVANA spełnia więc te potrzeby.

PRAVANA, czyli nowy wymiar koloryzacji włosów!

Ponad 135 odcieni wielokrotnie nagradzanych, trwałych, kremowych farb do włosów, które szokują swoimi kolorami. Zawarte w produktach białka jedwabiu, białka keratynowe oraz naturalne filtry UV doskonale pielęgnują włosy sprawiając, że są one w lepszej kondycji po koloryzacji niż przed! Marka posiada w swojej ofercie wielokrotnie nagradzaną permanentną koloryzację do włosów PRAVANA ChromaSilk, która w 100% kryje siwe włosy, dając im niewiarygodny połysk, jedwabistość i długotrwały kolor. Liderem w kategorii kreatywnych, żywych kolorów jest linia PRAVANA VIVIDS, która dedykowana jest wszystkim odważnym i szalonym osobą, które nie boją się eksperymentować ze swoim wyglądem. PRAVANA oferuje również inne profesjonalne produkty do koloryzacji włosów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Dlaczego pokochasz markę PRAVANA?

  • Profesjonalne produkty o odżywczych składnikach.
  • Szeroka gama produktów: od naturalnych odcieni aż po żywe, neonowe kolory, które dają nieskończenie wiele możliwości.
  • Wysoka jakość i wydajność produktów.
  • Spektakularne efekty oraz trwałość koloru.
  • Gwarancja odżywienia, blasku oraz regeneracji pasm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.