„Lichwiarz” Tomasza Bartosiewicza. Zapowiedź

Książka
fot. mat. prasowe

15 listopada nakładem wydawnictwa Initium ukaże się „Lichwiarz” autorstwa Tomasza Bartosiewicza – budzący grozę thriller, który wciągnie czytelnika w otchłań pierwotnego szaleństwa. Lichwiarz” to książka, która przypadnie do gustu zwłaszcza wielbicielom twórczości Stephena Kinga.

Urszula Biała miała w życiu trzy radości: męża, pracę w policji i mopsa imieniem Marlon. Po tragicznym wypadku, w którym straciła ukochanego, po miesiącach terapii i wielu próbach odzyskania równowagi powrót do służby wydaje się jedynym sposobem, aby stanąć na nogi.

Przydzielona jej sprawa wygląda na zbieg niefortunnych okoliczności: młoda dziewczyna, biegając nocą po lesie, ześlizguje się ze zbocza wprost w objęcia drutu kolczastego. Nie ma śladów walki ani obecności innych osób, zaś idealny schemat nieszczęśliwego wypadku przełamuje tylko zaparkowany w pobliżu nowy samochód z zerowym przebiegiem. Niedługo po tym zdarzeniu okazuje się, że denatka owinięta w druty cierpiała na aichmofobię – lęk przed ostrymi przedmiotami. Niewyjaśnionych zabójstw i tragicznych wypadków zaczyna przybywać, a Biała z każdym dniem popada w większą paranoję, która zalewa jej umysł coraz mroczniejszymi wizjami.

W mieście pojawił się Lichwiarz. Ktoś musi go powstrzymać…

TOMASZ BARTOSIEWICZ – urodzony 1 lipca 1987 roku o piątej rano, przez co, jak twierdzi, wiecznie chodzi niewyspany. Programista, miłośnik fantastyki, horrorów i historii niestworzonych w każdej postaci. Po krótkich romansach z poezją, rysunkiem i komiksem od 2007 roku kieruje swą pasję wyłącznie w stronę prozy, w szczególności kryminałów i horrorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.