Czy kremy z naturalnym filtrem SPF działają?

fot. mat.pras.

Niezależnie od tego, czy mamy słońce czy nie, jesteśmy narażeni na promieniowanie. Nawet jeśli nie widzimy słońca bezpośrednio, to musimy pamiętać, że cały czas jest i intensywnie świeci. Nasza skóra wymaga ochrony słonecznej, aby nie narazić jej na przebarwienia czy oparzenia słoneczne. Stosując krem z filtrami chronimy ją przed szybkim starzeniem i zapewniamy zdrowy, promienny wygląd.

Mamy bardzo duży wybór kosmetyków z filtrami słonecznymi. Niektóre zawierają w składzie tylko i wyłącznie filtry mineralne, inne tylko chemiczne. Charakterystyczny dla kosmetyków naturalnych filtr mineralny nadaje się dla każdego rodzaju skóry, a szczególnie w tych z tendencją do nadwrażliwości. Kosmetyki zawierające ten filtr są bardzo stabilne na słońcu i skutecznie chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym.

Często możemy usłyszeć, że taki krem owszem chroni, ale niestety pozostawia na skórze efekt białej maski. Krem do twarzy Lady Sunshine z SPF 25 chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA i UVB. Ma lekką konsystencję, świetnie się wchłania i nie powoduje bielenia skóry. Tutaj efekt białej maski na twarzy to mit. Można stosować go pod makijaż, także mineralny. Pachnie zmysłowo, egzotycznie i energetycznie, więc przez cały rok możemy czuć zapachy lata. A do tego jest wegański!

Lady Sunshine Krem do twarzy SPF25 – 89 zł/50ml

(Materiał prasowy)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.