Fotel Alto – przyjaciel na lata

fotel Kler
Fot. mat. prasowe

Elegancki, dystyngowany, a przy tym przyjemny i praktyczny. Jest doskonałym towarzyszem na długie zimowe wieczory, jak i letnie popołudnia. Fotel Alto marki Kler to najlepszy przyjaciel miłośnika wygody i relaksu w domowym zaciszu.


Fotel to mebel idealny dla amatorów klasycznych rozwiązań, jak i nowoczesnych aranżacji. Nie tylko zapewnia komfort wypoczynku, ale jest też niezwykle elegancki. Z powodzeniem może stać się detalem przykuwającym wzrok oraz symbolem domowej przytulności. Doskonale sprawdzi się w gabinecie, domowej bibliotece, sypialni, czy pokoju dziecka. Solo czy w duecie – zawsze stanie się główną ozdobą strefy wypoczynku.

Na szczególną uwagę zasługuje fotel Alto. Jest bardzo wygodny, z grubym, mięsistym siedziskiem – przyjemnie miękkim i odpowiednio sprężystym tak, by zagwarantować siedzącemu wypoczynek na najwyższym poziomie. Wysokie podłokietniki płynnie przechodzą w oparcie, które zostało subtelnie wyciągnięte aż pod głowę, zapewniając idealne miejsce do odpoczynku.
Elegancji dodaje dekoracyjny szew biegnący w górę po krawędzi podłokietników czy lśniące metalowe nóżki, wykończone w grafitowym chromie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.