Pasty do zębów Natura Siberica

Na swój piękny, biały uśmiech pracujemy nie tylko regularnie pojawiając się u dentysty, lecz każdego dnia – w domowym zaciszu. Myjemy zęby. Pytanie, jaką pastą.

Mnogość produktów dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy. Decydując się na zakup, pamiętaj, że pasta do zębów to produkt nie tylko pielęgnacyjny, ale także leczniczy. Ma ona wpływ na kondycję naszych zębów, szkliwa, dziąseł, występowanie nadwrażliwości, czy próchnicy. Co jest najważniejsze? Przede wszystkim zwróć uwagę na skład.

Składniki niepożądane

SLS, fluor i parabeny – te 3 składniki, które powinny wzbudzić Twoją czujność. SLS, a dokładniej laurylosiarczansodu to silnie pieniący środek powierzchniowo czynny. Dzięki niemu pasta pieni się, dając uczucie świeżości. Niestety jest to składnik silnie drażniący, który może uszkadzać naturalną powłokę ochronną ust. O fluorze każdy z nas z pewnością słyszał. Ostatnio coraz głośniej mówi się o jego szkodliwości. Okazuje się, że jego nadmiar w organizmie może być szkodliwy dla zdrowia. Jest między innymi przyczyną schorzenia zwanego fluorozą, która powoduje kruchość i przebarwienia szkliwa. Twoją uwagę powinny zwrócić także parabeny, czyli konserwanty, które powszechnie uważane są za substancje drażniące np. dziąsła w przypadku past do zębów.

Dopasuj do swoich potrzeb

Druga kwestia to dopasowanie pasty do indywidualnych potrzeb. Warto zwrócić uwagę na przeznaczenie produktu, ponieważ są one różnorodne. Wybielanie, oczyszczanie, odświeżenie, czy ukojenie… Marka Natura Siberica stworzyła linię produktów, która jest nie tylko w pełni naturalna i bezpieczna dla zdrowia, ale także uniwersalna. W jej gamę wchodzi 6 past, a każda z nich zaradzi na inny problem.

Natura na wagę złota

Wszystkie produkty z linii Natura Siberica powstały na bazie skutecznej formuły wykorzystującej bogaty w witaminę E olej z nasion sosny syberyjskiej, który naturalnie wzmacnia i chroni zęby. Pasty zawierają naturalne i organiczne składniki pochodzenia syberyjskiego. Ich wyjątkową skuteczność zapewnia tradycyjna metoda pozyskiwania dzikich roślin, zwana „dzikimi zbiorami”. Oznacza ona zbieranie w momencie maksymalnej kumulacji najbardziej wartościowych i biologicznie aktywnych substancji w roślinie. Co najważniejsze, w składzie past Natura Siberica nie znajdziemy SLS-ów, parabenów, czy nawet fluoru.

Pasty Natura Syberica

WYBIELENIE I WZMOCNIENIE SZKLIWA – Naturalna czarna pasta do zębów Polar Night

Formuła oparta na węglu aktywnym, znanym ze swej zdolności do absorbowania wszelkich zanieczyszczeń, dokładnie i w bezpieczny sposób oczyszcza i wybiela zęby, nie uszkadzając szkliwa. Dodatkowo sól morska hamuje rozwój bakterii i pomaga wzmocnić szkliwo. Naturalny kompleks wybielający rozjaśnia kolor zębów, co pomaga przywrócić im biel. Pozyskiwane metodą dzikich zbiorów syberyjskie zioła kompleksowo pielęgnują jamę ustną i zapewniają świeży oddech przez cały dzień.

OCZYSZCZENIE I UKOJENIE – Naturalna, ziołowa pasta do zębów 7 Northern Herbs

Formuła oparta na unikalnej kompozycji siedmiu ziół syberyjskich pozyskiwanych metodą dzikich zbiorów oraz roślin takich jak: rukola syberyjska, organiczna mięta, tarczyca bajkalska, organiczny rumianek, koniczyna, mietlica syberyjska i organiczna szałwia. Pasta skutecznie oczyszcza zęby i dziąsła z zanieczyszczeń i płytki nazębnej, oraz odświeża oddech, działa łagodząco i przeciwzapalnie na wszelkie podrażnienia.

DŁUGOTRWAŁE ODŚWIEŻENIE – Naturalna pasta do zębów Frosty Berries

Naturalna pasta do zębów o delikatnym owocowym smaku, której formuła oparta jest na pozyskiwanych metodą dzikich zbiorów syberyjskich roślinach takich jak jałowiec, malina, organiczna żurawina czy północna malina moroszka. Pomaga utrzymać zdrowie i dobrą kondycję zarówno zębów jak i dziąseł. Delikatnie czyści, usuwa płytkę nazębną i zapewnia mroźną świeżość oddechu na cały dzień.

WZMOCNIENIE SZKLIWA – Naturalna pasta do zębów Kamchatkan Mineral

Unikalna kompozycja kamczackiej wody termalnej, aktywnego wapnia, ekstraktu z pereł, dzikiego różeńca górskiego, organicznego żeń-szenia i dzikiego krwawnika, chroni zęby i dziąsła, wzmacnia szkliwo i natychmiast odświeża oddech. Składniki pozyskiwane tradycyjną metodą dzikich zbiorów utrzymują najbardziej wartościowe właściwości syberyjskich ziół, które w połączeniu z organicznymi wyciągami roślinnymi skutecznie oczyszczają i pielęgnuj zęby i dziąsła.

ODŚWIEŻENIE I WYBIELENIE – Naturalna pasta do zębów z białą glinką Siberian Pearl

Naturalna, miętowa pasta do zębów zawierająca białą glinkę, perfekcyjnie czyści i zwalcza płytkę nazębną oraz wybiela i nabłyszcza zęby. Sól morska pomaga wzmocnić szkliwo, a organiczny ekstrakt z oczaru wirginijskiego, ekstrakt z cytryńca chińskiego, organiczny dziurawiec i dzikie syberyjskie geranium kompleksowo pielęgnują zęby i dziąsła oraz odświeżają oddech.

OCHORNA ZĘBÓW WRAŻLIWYCH – Naturalna, ziołowa pasta do zębów Arctic Protection

Naturalna, delikatnie miętowa pasta do zębów, której formuła oparta jest na aktywnym wapniu, ekstrakcie z arktycznej maliny, ekstrakcie z cladonii śnieżnej, ekstrakcie z miodunki plamistej i organicznym oleju z rokitnika. Skutecznie czyści zęby, nie uszkadzając jednocześnie szkliwa, co jest niezwykle istotne w przypadku zębów wrażliwych. Pasta zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, wzmacnia i chroni zarówno zęby jak i dziąsła.

Cena 16.99 zł/100 g

Pasty dostępne są w drogeriach Hebe, Super Phram, Kontigo oraz w oficjalnym e-sklepie marki www.naturasiebrica.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.