Zmiękczające plastry na stopy L’biotica

zmiękczające plastry na pięty
Plastry na pięty – bardzo przydatna rzecz dla osób, które mają tendencję do rogowacenia naskórka. Dzięki nim łatwo i szybko go zmiękczysz i nawilżysz.

Formuła z wysoką zawartością mocznika, wykazuje działanie silnie nawilżające, pozostawiając skórę pięt gładką, miękką i  elastyczną. Dodatkowo, produkt został wzbogacony o olej makadamia i masło shea, które zmiękczają twardy, zrogowaciały naskórek. Witamina E wspomaga odnowę komórek skóry i tworzy warstwę chroniącą przed uszkodzeniami. Dzięki obecności mentolu i olejku z drzewa herbacianego plastry przywracają stopom uczucie świeżości i komfortu już od pierwszych chwil stosowania. Regularnie stosowane niwelują szorstkość skóry pięt, zmniejszają tendencję do rogowacenia i pękania naskórka, w łatwy i skuteczny sposób przynoszą stopom ulgę. 

W okresie letnim – przy odkrytym obuwiu czy chodzeniu boso po plaży, wygląd stóp ma szczególne znaczenie. Największy problem mam zawsze z piętami, które są suche, a skóra na nich układa się w pionowe białe bruzdy, co nie wygląda estetycznie. Plastry na pięty L’biotica to zupełnie nowy produkt do pielęgnacji, nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. Są zabiegi np.
w postaci nasączonych skarpetek, ale na całą stopę – natomiast tym produktem celujemy w najbardziej wymagające miejsce stóp – czyli w pięty. Plasterki przykleja się w łatwy sposób, gdyż mają sporo nacięć, żeby jak najlepiej dopasować się do pięty. Powierzchnia nasączona składnikami aktywnymi bardzo ładnie przylega. Zgodnie z zaleceniem producenta, zastosowałam plasterki na noc, na umyte i osuszone stopy. Rano zdjęłam plasterki i zachwyciłam się widokiem gładkich stóp, białe bruzdy były praktycznie niewidoczne! Skóra była nawilżona i miękka. Serdecznie polecam, zwłaszcza, że to produkt niedrogi. Zapłaciłam za plasterki w Super-Pharm 12 zł.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.