Złoto i kawior – cenne składniki w kosmetykach

fot. mat.pras.

Szlachetne złoto i drogocenny kawior to wyjątkowe składniki, które masz w zasięgu dłoni. Na rynku jest już sporo kosmetyków, które je zwierają. Przykładem może być linia Royal Caviar Therapy.

Drogocenny kawior zawiera w sobie bogactwo morskich składników, które przyspieszają regenerację skóry, a także sprawiają, że staje się ona jędrniejsza i dobrze nawilżona. Wchodzące w jego skład białka stymulują odbudowę komórek, a witaminy A, E i B5 działają antyoksydacyjnie. Występujące naturalnie w kawiorze mikroelementy: jod i cynk oraz fosfor i magnez wpływają na spowolnienie procesów starzenia. Wspomniana linia ROYAL CAVIAR THERAPY™ to technologicznie zaawansowane kosmetyki, których receptury zapewniają kompleksową pielęgnację naprawczą dojrzałej skóry. Unikalne składniki aktywne takie jak kawior, Neo-DNA Complex, czarna orchidea, pro-retinol, jedwab, olejek manuka i neuropeptydy działają odmładzająco i sprawiają, że cera jest ujędrniona, a zmarszczki wygładzone.

Kosmetyków z kawiorem i złotem w rozsądnej cenie jest sporo na rynku. Znajdziemy je w sklepach internetowych i drogeriach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.