Zimowe trendy w makijażu

Makijaż na zimę

Flickr/ Pic Basement

Pokazy na światowych tygodniach mody wyznaczają nie tylko trendy w ubiorze, ale także w makijażu. Zobacz trendy w makijażu zima 2015.

Ciemne, pełne usta

Wizażyści mówią tutaj o stylu glam-goth, połączeniu modnego, eleganckiego glamour i ciemnych, gotyckich kolorów. Czarną szminką pomalowane były modelki na pokazie AW15, czerwoną w pokazie 3.1 Philip Lim, jeżynową te u Emanuela Ungaro.

Ciemne usta

Mat. pras. Emanuel Ungaro

Mocno zarysowane oczy

Widać było je niemal na każdym pokazie. Oczy modelek mocno podkreślał eyeliner. U Rochas artystyczna linia wychodziła poza standardowe granice oka, tworząc grubą kreskę niemalże do granicy brwi. Paco Rabanne pokazał look z fantazyjnymi kocimi zawijasami. Artystyczne smoky eyes zobaczyliśmy też u Chanel.

Wyraziste usta

Mat. pras. Rabanne

Dużo błysku

Oczy były nie tylko mocno podkreślone, ale też mocno błyszczące. Rodarte dodał do makijażu oczu kryształki Svarowskiego, Temperley rzędy błyszczących, kolorowych cekinów.

Błyszczące oczy

Rodarte/youtube

Opalona skóra

Lato skończyło się tylko za oknami. Na wybiegach wciąż królowała mocno opalona skóra. Mocny bronzer zobaczyliśmy na modelkach Victoria’s Secret, Dsquared2 i Moschino.

#HMBalmaination

Mat. pras. H&M

Pomarańczowe cienie

Od moreli do rdzy – największym hitem zimy zostanie pomarańcza. Pomarańczowe cienie użył w swoich pokazach Herve Leger, Max Azria i Emilio Pucci.

Pomarańczowe cienie

Mat. pras. Temperley

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.