Zielone kosmetyki O’right

Kosmetyki O’right są u nas mało znane. A szkoda. Bo trudno sobie wyobrazić lepsze i zdrowsze.

 O ich wartości opowiedział założyciel i twórca organicznej marki O’right, Steven Ko. Jest pasjonatem życia, wielokrotnie nagradzanym za czyste produkty i działalność w zakresie ochrony środowiska. Jest światowym liderem zielonych koncepcji. – ”Wiele produktów do pielęgnacji skóry zawiera chemiczne konserwanty, sztuczne barwniki, aromaty i inne nieprzyjazne składniki, które gromadzą się w organizmie człowieka i są szkodliwe dla naszego zdrowia. Stosowanie naturalnych kosmetyków jest najlepszym sposobem, aby pomóc przywrócić zdrowie skóry i uniknąć wielu chorób” – podkreślał podczas prezentacji Steven Ko.

Firma O’right nie tylko dba o to, by kosmetyki, które tworzy, były naturalne. Dużo energii i funduszy wkłada w to, aby jej działalność nie przynosiła szkód planecie. Opatentowała więc butelki, które są w pełni biodegradowalne. Korki są z bambusa, a nie z plastiku. W kosmetykach znajdziemy nasionka roślin, które można zasadzić. Steven Ko bardzo duży nacisk kładzie na sadzenie lasów. Wraz ze swoimi pracownikami na Tajwanie obsadzili już wiele hektarów.

Za produkt „tree in the bottle” firma otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot.

Tym razem firma O’right opracowała kosmetyki eko dla panów. W jej skład wchodzą orzeźwiające i chłodzące produkty do mycia włosów i ciała ICE, intensywna maska PureMAN do pielęgnacji włosów, skóry i brody oraz stylizujące pasty. Kosmetyki wprowadzają do swoich salonów fryzjerzy, dla których wartości eko nie są obojętne.

 Premierę linii dla mężczyzn O’right ICE zorganizowano w Maven Beauty&Lifestyle w Warszawie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.