Zdrowe śniadanie z LenVitol

len

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Stare powiedzenie „Śniadanie jedz jak król, obiad jak książę, a kolację jak żebrak” nigdy nie straci na aktualności. Dobrze, by przy okazji śniadanie było zdrowe i pożywne. Możesz dodać do niego olej lniany LenVitol.

Panujący trend na zdrowe odżywianie, slow food i aktywny tryb życia zmienił styl życia wielu Polaków. Celebrowane są wspólne posiłki, ludzie spotykają się, by wspólnie przygotować coś pysznego, a zarazem zdrowego do jedzenia.

Olej lniany LenVitol może być doskonałym dodatkiem do zdrowego śniadania przygotowywanego przed wyjściem z domu. Jedną z inspiracji śniadaniowych może być owsianka z otrębami i jabłkiem – bardzo prosta i szybka w przygotowaniu. Wystarczy dwie łyżki płatków owsianych zalać jogurtem naturalnym, dodać jabłko starte na tarce, jedną łyżkę otrębów orkiszowych, szczyptę cynamonu. Wymieszać i dodać jedną łyżkę oleju lnianego Len Vitol, który nada owsiance nutę charakterystycznego smaku.

Olej lniany LenVitol jest tłoczony na zimno (z dojrzałych nasion lnu zwyczajnego). Korzystnie wpływa na zdrowie, ponieważ zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3, -6 i -9. Olej lniany należy przechowywać w lodówce (w temperaturze 4-10°C) bez dostępu światła i powietrza.

WAŻNE! Nie należy używać oleju lnianego do smażenia, gdyż zawarte w nim nienasycone kwasy tłuszczowe utleniają się pod wpływem wysokiej temperatury.

www.oleofarm24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.