Zasypka do stóp i obuwia Nivelazione

fot. mat.pras.

Zima to okres, w którym ocieplane, zabudowane buty oraz grube skarpetki towarzyszą nam często przez cały dzień. Higiena stóp wymaga wyjątkowej uwagi, zwłaszcza kiedy mają one tendencję do nadmiernej potliwości oraz skłonność do otarć. Marka Nivelazione proponuje specjalistyczną zasypkę do stóp i butów.

Dzięki zawartości szałwii lekarskiej oraz mentolu kosmetyk pomoże nam uporać się nie tylko z potliwością ale również zapewni nam komfort przez cały dzień – nawet w najgrubszych butach.

Zasypka do stóp i obuwia

Dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym, zasypka Nivelazione pomaga w zachowaniu właściwej higieny i pielęgnacji skóry stóp, zapewniając skuteczne i precyzyjne działanie. Składniki preparatu bazującego na ekstrakt z szałwii lekarskiej oraz mentolu redukują nadmierne pocenie
i neutralizują nieprzyjemny zapach. Łagodzą także podrażnienia, skutecznie chronią przed odparzeniami oraz zapobiegają otarciom naskórka. Dzięki temu zasypka pozwala utrzymać suchość oraz świeżość butów i stóp przez cały dzień, zapewniając długotrwałe uczcie komfortu.

Sposób użycia: zasypkę nanieś na umyte, osuszone stopy i dokładnie rozprowadź na skórze, także między palcami. Można stosować również do wnętrza obuwia.

Cena 11 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.