Zapraszamy do Nevermoor!

Zapraszamy do Nevermoor!

Fot: mat. pras.

Dawno, dawno temu w zwyczajnym, nudnym świecie żyła sobie pechowa dziewczynka. Urodziła się w pechowy dzień, pod pechową gwiazdą i jedyne, co potrafiła, to przynosić pecha. Zdechł ci chomik?

To wina Morrigan. Wichura wyrwała twoje ulubione drzewo? To na pewno przez Morrigan. Ale spokojnie, pechowe dzieci nigdy nie żyją długo – wszystkie umierają w swoje jedenaste urodziny.

Morrigan nie do końca wierzy w te brednie, jednak z niepokojem odlicza dni do urodzin.

Tymczasem w TEN dzień rzeczywiście zjawia się niecodzienny gość – ale to nie śmierć we własnej osobie, a całkiem żywy, rudy dżentelmen z propozycją nie do odrzucenia.

„Nevermoor” to zachwycająca i czarująca seria australijskiej autorki Jessiki Townsend; pierwszy tom już na wiele tygodni przed premierą wzbudzał emocje wśród wydawców, dziennikarzy i recenzentów. To najbardziej spektakularny australijski debiut w dziedzinie literatury dla dzieci i młodzieży wszech czasów! Powieść, która zgarnęła wszystkie najważniejsze nagrody dla książki dziecięcej w Australii, a także osiągnęła status bestselleru w USA. Prawa do jej wydania kupiło już ponad 40 krajów, a w wytwórni 20th Century Fox powstaje filmowa adaptacja.
„Nevermoor” roztacza przed nami świat niesamowity, zupełnie nowy, magiczny i szalony.

Tu tryumfuje wyobraźnia, smaku dodaje wyśmienity czarny humor, a sama Morrigan Crow to godna rywalka dla Harry’ego Pottera!

Czytelnicy pokochają tę poruszającą powieść, która w równej mierze traktuje o magii jak i pewności siebie.
To dzieło znakomite i pasjonujące.
„School Library Journal”

Ta książka naprawdę jest wyśmienita. Ma intrygującą fabułę, mnóstwo zwrotów akcji, wyraziste postaci i zapewnia sporą dawkę dobrego humoru. To lektura, przy której godziny po prostu znikają – magia!
„Daily Telegraph”

Zachwycająca szczegółami konstrukcja osobliwego świata, dowcipne dialogi i barwne postaci składają się na pełną magii przygodę, która stanowi pochwałę odwagi, pewności siebie i nadziei.
„Publishers Weekly”

Ten zabawny i uroczy debiut, pierwsza część historii Morrigan Crow, w wyraźny sposób nawiązuje do Harry’ego Pottera. I jest tak samo kapitalny.
„Sunday Times”

Fani młodego czarodzieja będą zachwyceni, ale Nevermoor ma pod dostatkiem własnego uroku.
„The Observer”

PREMIERA W POLSCE: 17 PAŹDZIERNIKA 2018
Przypadki Morrigan Crow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.