Zapowiedź TV: 4. sezon serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”

CSI Kryminalne Zagadki Nowego Jorku

CSI Kryminalne Zagadki Nowego Jorku

„CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” to spin-off serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”. Seria opowiada o policjantach z laboratorium kryminalistycznego, którzy wykorzystują najnowsze technologie do rozwiązywania zagadek kryminalnych w największym mieście Ameryki. 4. sezon serialu już od 10 grudnia w dni powszednie o 21:00 na CBS Action.

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise, Apollo 13, Zielona Mila), to oddany pracy śledczy,
który wierzy, że wszystko ma ze sobą związek, a każdy ma swoją historię. Jest on odznaczonym żołnierzem marines, który brał udział w operacji Pustynna Burza. Praca jest jego życiem – dopóki nie rozwiąże danej sprawy, poświęca się jej całkowicie. Dzieli tę pasję ze swoją zawodową partnerką, Stellą Bonaserą (Melina Kanakaredes, Hazardziści), wykształconą detektyw, która konsekwentnie i skrupulatnie zmierza do celu.

W 4. sezonie bohaterowie serialu będą m.in. szukać mordercy pod Statuą Wolności. W trakcie śledztwa okaże się, że jeden ze świadków może być powiązany z nierozwikłaną sprawą, którą Bonasera zajmowała się kilka lat temu. W kolejnym odcinku odnalezione zostaną dwa ciała płetwonurków. Śledztwo wykaże, że planowali zdetonować bombę na Dolnym Manhattanie.

CSI Kryminalne Zagadki Nowego Jorku

CSI Kryminalne Zagadki Nowego Jorku

Na 4. sezon serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” kanał CBS Action zaprasza od 10 grudnia w dni powszednie o 21:00. Powtórki następnego dnia o 8:00 i 14:00. W soboty maraton z serialem od 13:00

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.