Zapowiedź książki: Kosmiczny poradnik życia na Ziemi – Chris Hadfield

Kosmiczny poradnik życia na Ziemi

Kosmiczny poradnik życia na Ziemi, wyd. Znak

12 milionów – tyle wejść w ciągu zaledwie trzech dni zanotował umieszczony na You Tube’ie klip, w którym śpiewa piosenkę Davida Bowie’go „fruwając” w stanie nieważkości. 30 milionów – tyle wyświetleń klip zanotował do dziś.  Ponad milion – tylu użytkowników Twittera śledzi jego profil. 850 tysięcy – tyle ma fanów na Facebooku

Czy to gwiazda-pop?

Znany aktor?

Bloger ?

Youtuber?

Nie!

To Chris Hadfield!

Kanadyjski astronauta, który w kosmosie spędził prawie 4000 godzin. Międzynarodowy rozgłos zyskał dzięki umieszczaniu w sieci filmików relacjonujących jego pobyt na stacji kosmicznej.

Podczas swoich licznych misji musiał między innymi włamać się do stacji kosmicznej z pomocą żołnierskiego noża; wyrzucić żywego węża z kabiny samolotu, który właśnie pilotował; został też na pewien czas oślepiony podczas „spaceru” na orbicie i do promu kosmicznego wracał po omacku. Do najniebezpieczniejszych zdarzeń potrafi podejść z rozbrajającym dystansem.

Ta książka to niezwykły motywator – do tego by działać i realizować swoje marzenia.

A Hadfield, w swoim podejściu do życia, łudząco przypomina  bohatera „ Marsjanina” Wie, że nigdy nie należy się poddawać, trzeba być gotowym na każdą sytuację i z humorem podchodzić do tego co nas spotyka.

Kosmiczny poradnik życia na Ziemi

Premiera 1 czerwca

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.