Zapowiedź książki: Eat Pretty. Jedz i bądź piękna – wydawnictwo Znak

Eat Pretty. Jedz i bądź piękna

Eat Pretty. Jedz i bądź piękna

Odkryj urodę na nowo. Nowa filozofia piękna. Odżywianie dla urody – kurs podstawowy.

Wyobraź sobie, że jesteś redaktorką działu urody w popularnym czasopiśmie. Masz dostęp do wszystkich kosmetyków – produktów do stylizacji, lakierów do paznokci, najnowszych preparatów pielęgnacyjnych i perfum – jakich zdołasz użyć. Dostajesz je, zanim trafią­ a do twoich przyjaciół i rodziny. Wspomniałam już, ze nic cię nie kosztują, bo ich testowanie to twoja praca? Możesz zadzwonić do dowolnej ­ firmy kosmetycznej, a jej pracownicy z radością wyślą ci produkt, którego pragniesz, oraz sześć innych. Poza tym regularnie chodzisz na zabiegi na twarz, układanie włosów, strzyżenie, masaże, manicure (w razie potrzeby wykonywany przy twoim biurku), pedicure i tym podobne – i to w godzinach pracy.

Niektórzy powiedzieliby, ze masz wszystko. Wszystko z wyjątkiem jednej rzeczy, której pragniesz najbardziej – czystej cery.

Eat pretty

Eat pretty

Jolene Hart, Eat Pretty. Jedz i bądź piękna.

Jolene Hart jest coachem z certyfikatem Instytutu Zrównoważonego Żywienia, była redaktor działu urody w czasopismach krajowych i międzynarodowych oraz założycielka pionierskiego gabinetu coachingu dla zdrowia i urody Beauty Is Wellness (www.jolenehart.
com). Po rozwiązaniu wieloletnich problemów z cerą poprzez zmianę diety i stylu życia zaczęła uczyć kobiety, jak wykorzystać drzemiącą w nich moc do zmiany własnego samopoczucia oraz wyglądu poprzez drobne, ale znaczące zmiany w diecie i stosunku do siebie. Stosując upiększające odżywianie w praktyce, gotuje, piecze, robi przetwory i miksuje w swojej kuchni
w Filadelfii, gdzie mieszka z mężem oraz synem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.