Święta i sylwester – zadbaj o utrwalenie pięknych chwil i… włosów

fot. WS Academy

Większość z nas myśli już o nadchodzących Świętach i Nowym Roku. To wskazuje, jak bardzo ten czas jest dla nas ważny i wyczekiwany oraz jak się do niego przygotowujemy. Dbamy o dekoracje, prezenty, wyjątkową atmosferę i menu, ale także o to, by w tym pięknym okresie równie pięknie wyglądać.

Jednym z głównych atrybutów naszego wizerunku są włosy. Zadbana i dobrze ułożona fryzura jest niewątpliwie istotnym dopełnieniem wyglądu zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Chcąc mieć pewność, że nasza fryzura w ferworze przygotowań, podróży czy zabawy nie zepsuje nam humoru nienagannie wyglądając przez cały dzień i wieczór, warto do jej stylizacji użyć równie dobrych produktów, jakich używamy do skomponowania np. uroczystego menu. Warto zatem postawić na kosmetyki profesjonalne, które rekomendują autorytety ze świata fryzjerskiego.

Kilka miesięcy temu swoją premierę miały nowe, przeznaczone do stylizacji produkty marki WS Academy Wierzbicki & Schmidt. Dołączyły one do znanej już linii kosmetyków pielęgnacyjnych. Gwiazdy znane z programu „Ostre cięcie” rozszerzyły ofertę swojej marki o 6 kosmetyków do szeroko rozumianej stylizacji, modelowania i utrwalania włosów – lakier, piankę, żel, gumę, pastę oraz spray nabłyszczający. Każdy z nich odpowiada na jedną z sześciu potrzeb w tym zakresie.

Kreacja

Pianka do włosów Kreacja pozwala na stworzenie trwałych i pełnych objętości fryzur. Jest odpowiednia dla pasm każdego rodzaju. Bez obaw stosować ją można zarówno na suche, jak i mokre włosy. Minimalizuje elektryzowanie, nie skleja i nie przesusza delikatnych kosmyków, a dodatkowo pachnie kokosem.

Definicja

Guma utrwalająca Definicja ma za zadanie ułatwić modelowanie i kształtowanie fryzury przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli nad niesfornymi kosmykami – nawet tymi puszącymi się. Nadaje strukturę i pozwala zachować długotrwały efekt, bez sklejania włosów. Sprawdzi się przy stylizacjach, w których pożądany jest efekt „out of bed”.

Kontrola

Modelująca pasta Kontrola matuje i nadaje włosom strukturę, zapewniając mocne utrwalenie, które można stopniować poprzez zastosowanie większej ilości produktu. Nie pozostawia śladów i modeluje włosy, zapewniając im naturalny wygląd. Łatwo się wchłania i nie oblepia kosmyków. Najlepiej sprawdzi się przy stylizacji włosów cienkich i normalnych.

Struktura

Żel do włosów Struktura to klasyka w nowym, profesjonalnym wydaniu. Służy utrwaleniu i podkreśleniu kształtu fryzury, zapewniając przy tym bardzo mocne i długotrwałe utrwalenie. Może być stosowany na mokre lub suche kosmyki, a najlepsze efekty da na normalnych i grubych włosach. Sprawdzi się też w przypadku loków, podkreślając ich naturalny skręt.

Blask

Spray nabłyszczający Blask to kompleksowy produkt, który prócz nabłyszczenia włosów nada im miękkość, podkreśli głębię koloru i kształt fryzury. Zapobiega także elektryzowaniu i puszczeniu się pasm każdego rodzaju. Może być stosowany również jako serum chroniące końcówki przed urazami mechanicznymi.

Forma

Lakier do włosów Forma mocno utrwali i podkreśli kształt każdej fryzury. Nada włosom połysk i pozwoli na uzyskanie efektu świetlistego, a jednocześnie naturalnego wykończenia. Nie skleja włosów i nie pozostawia na nich osadu, ale dyscyplinuje je, działa antyseptycznie oraz chroni przed wilgocią. Jego dodatkowym atutem jest słodki, landrynkowy zapach.

Nowa linia kosmetyków profesjonalnych WS Academy tworzona jest na żelowo-wodnej bazie, co daje im lekką konsystencję i sprawia, że użyte na włosach w niewielkiej ilości są niewidoczne. Jednocześnie pozwala jednak na stworzenie wymarzonej fryzury, która dzięki mocnemu utrwaleniu, przetrwa niejeden kaprys pogody i najbardziej roztańczony, sylwestrowy wieczór. Warto poznać je bliżej nie tylko z myślą nie tylko o sobie, ale i o naszych bliskich, dla których może to być fantastyczny pomysł na prezent.


Artykuł Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.