Zaczarowany świat Manifiq&Co – Mossa

Subtelna elegancja, dziewczęcy urok i delikatne kobiece kroje to Manifiq&Co.

Najnowsza kolekcja Mossa kusi od pierwszego wejrzenia i wprowadza w romantyczny świat marzeń. Jesień u Manifiq zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Wyszukane tkaniny o interesującej fakturze, kroje podkreślające kobiece atuty i uniwersalne wzory sprawiają, że każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Dziewczęcy charakter kolekcji demonstrują piękne falbany, rozmaite detale i dodatki. Manifiq po raz kolejny łamie stereotypy elegancji. Udowadnia, że ciepły oversize’owy sweter założony do spódnicy jest równie efektowny, co szykowna stylizacja na wieczór.

Marka sukcesywnie podbija serca coraz szerszego grona odbiorców. Ponad trendy stawia tworzenie własnego kod stylu, co zdecydowanie wyróżnia ją w świecie mody.

1 Comment

  • Małgorzata napisał(a):

    Marka niby polska, ale klienta nie szanuje. W moim przypadku czuję się przez nich oszukana. Kupiłam sukienkę Lucinia, która bardzo kłaczy, a producent nijak ma się do tej wady. Ponadto zniszczyłam pończochy i bieliznę, bo kłaczki wplątują się na potęgę. Wada nie ustępuje nawet po praniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.