YOPE Uniwersalny Płyn Antybakteryjny

fot. mat.pras. Yope

Kontakt z bakteriami jest dobrym treningiem dla układu odpornościowego. Warto jednak od czasu do czasu część bakterii wyeliminować, szczególnie tam, gdzie są dzieci, alergicy i zwierzęta. Przedstawiamy płyn antybakteryjny.

Naturalny płyn YOPE o lekkim ziołowym zapachu skutecznie i delikatnie zarazem wyeliminuje wszelkie bakterie. Jest stworzony do czyszczenia i dezynfekcji wszelkiego rodzaju powierzchni. Wygodny spray z łatwością dociera do trudno dostępnych zakamarków i natychmiast eliminuje bakterie, a zawarty w płynie cenny probiotyk – kwas mlekowy dodatkowo chroni czyszczone powierzchnie przed rozwojem drobnoustrojów. Gdzie się przyda? Idealny do czyszczenia blatów kuchennych i desek toaletowych, zabawek, dostępnych w restauracjach i hotelach fotelików do karmienia, łóżeczek turystycznych, psich misek, szczotek i zabawek. Naturalny skład produktu jest bezpieczny dla zdrowia, środowiska i czyszczonych powierzchni. A przyjemny ziołowy zapach nie drażni nawet najbardziej czułych nosów.

Rozmaryn i bergamotka Uniwersalny płyn antybakteryjny

Zapach: ziołowy, cudownie odświeża i orzeźwia.

To działa: Cenny probiotyk – kwas mlekowy skutecznie hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych. Naturalny skład płynu jest bezpieczny dla zdrowia środowiska i czyszczonych powierzchni. Polecany do dezynfekcji przedmiotów znajdujących się w łazience, blatów, kuchenek, zabawek dziecięcych i pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta. Receptura oparta na naturalnych składnikach doskonale dezynfekuje i zabija 99,9% bakterii. Cena 15 zł/750 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.