Wszystkie plaże świata – wiosenna prezentacja Magu Moda

MaguModa

Raj jest plażą. Być może to zbyt radykalne stwierdzenie. Gdy jednak pomyślimy o białym, delikatnym piasku i błękitnych szumiących falach, to trudno z taką tezą się nie zgodzić. Magu sprawia, że plażowe wspomnienia stają się wyjątkowe.

29 marca Fat White Coffee przyjęło w swe progi 20 dziennikarzy modowych, blogerów i stylistów. Zebrani tam mieli szanse przeżyć letnią przygodę z Magu Moda. Prasowe śniadanie poprowadziła Katarzyna Bujniewicz – autorka książek o modzie i stylistka.

Kolekcja składa się głównie ze zwiewnych, kobiecych tunik, sukienek, koszul i szortów. Lekka odzież to idealny pomysł na letnią garderobę. Zwłaszcza gdy okazuje się, że te rzeczy są wielozadaniowe – bo taki jest zamysł marki. Ubrania mają sprawdzać się na plaży, ale gdy nagle pojawi się konieczność spotkania bardziej formalnego, uzupełniając je dodatkami stworzymy casualowy look.

MaguModa

Głównym atutem Magu są tkaniny – delikatne, indyjskie, bawełny, zdobione haftowanymi muszlami, krabami, całym podwodnym światem czy po prostu klasycznym ażurem Richelieu to w letniej kolekcji Magu podstawa. Pieczołowite wykończenia, mereżki czy fantazyjne chwosty zdobią zarówno sukienki, szorty, jak i tuniki Magu. Kobiece hiszpańskie dekolty, cienkie ramiączka sprawdzą się na plaży, ale gdy założyć je do jasnych jeansów pokazują swoje miejskie oblicze.

Magu Moda

Magu to nie tylko letnie niezbędniki. Kultowe, szydełkowe torby plażowe sprawdzą się w każdej sytuacji, a ich pakowność zaskoczy wiele kobiet. Słomkowy kapelusz sprawi, że idealnie ukryjemy się przed słońcem, a charakterystyczny letni dodatek – latinki, czyli ażurowe ozdoby na stopy – sprawią, że poczujemy się egzotycznie i intrygująco.

Magu Moda

Autorką kolekcji jest Magdalena Szczęsna: — Magu to skrót od mojego imienia. Ale nie tylko… Magu to chińska bogini nieśmiertelności. Jednym z jej symboli jest szyszka. Jeśli szyszka, to dla nas tylko z naszych polskich nadbałtyckich sosen. Musiała więc być w naszym logo — mówi pani Magdalena.
Ulotność wakacyjnych wspomnień idealnie uchwycił Błażej Żuławski, który jest autorem zdjęć nowej kolekcji Magu. Ascetyczne niemalże zdjęcia ozdobione zostały rysunkami Karoliny Woźniakowskiej, ilustratorki specjalizującej się w interdyscyplinarnym łączeniu fotografii z ilustracjami akwarelowymi.


Kolekcja Magu na sezon letni 2018 dostępna jest w sklepie online  www.magumoda.pl


fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.