WS Academy, linia bezzapachowa do włosów

WS Academy

WS Academy

Na rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków profesjonalnych, tworzonych pod marką znanych stylistów fryzur. To świetne produkty, przewyższające często jakością linie profesjonalne wielkich koncernów kosmetycznych. Tym razem sprawdziłam produkty WS Academy z kolekcji bezzapachowej.

Opis producenta

Marka WS Academy stworzona została przez stylistów fryzur Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta, prowadzących program TV „Ostre cięcie”. Seria bezzapachowa obejmuje Bezzapachowy Eliksir, czyli szampon, oraz Bezzapachową Esencję, czyli odżywkę do włosów.
W&S Eliksir myjący Bezzapachowy jest profesjonalnym szamponem do włosów z wyciągiem z alg Nori. Delikatnie myje, pielęgnuje włosy i skórę głowy. Brak kompozycji zapachowej oznacza jednocześnie brak alergenów. Specjalnie dobrane składniki aktywne, takie jak wyciąg z winogron i płynna keratyna, chronią włosy przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz odbudowują strukturę włosów.
W&S Esencja odżywcza Bezzapachowa to profesjonalna odżywka do włosów z wyciągiem z alg Nori. Eliminuje efekt puszenia się włosów, ułatwia ich rozczesywanie. Innowacyjny polimer zapewnia włosom miękkość, elastyczność i ochronę koloru. Prowitamina B 5 odbudowuje zniszczenia oraz intensywnie wzmacnia. Filtr UV chroni włosy przed promieniowaniem słonecznym.

Moim zdaniem

Kosmetyki faktycznie nie mają kompozycji zapachowej, co mi osobiście bardzo odpowiada, bo na silne zapachy reaguję alergią. Szampon jest przejrzysty, bezbarwny, ma odpowiednią gęstość. Nakłada się na włosy łatwo, szybko się rozprowadza i pieni. Jest dość wydajny. Jest kosmetykiem idealnym do łączenia z odżywką, bowiem jego zadanie to przede wszystkim oczyszczanie włosów, bez obciążania dodatkowymi składnikami. Włosy po nim są lekkie, ale moje wymagają użycia odżywki, ponieważ z natury są dość suche. Bezzapachowa esencja sprawdza się tu doskonale. Jest tym kosmetykiem, na które moje włosy czekają. Świetnie działa zarówno na mokro, jak i na sucho. Jest biała i ma dość rzadką konsystencję, co może skończyć się wylaniem ze słoiczka. Jednak działa świetnie. Włosy faktycznie nie puszą się, ale ładnie układają. Są także lśniące i gładkie. W dotyku przypominają jedwab. Jest to jedna z najlepszych odżywek, jakie kiedykolwiek stosowałam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.