Wózki Cybex na Fashion Week

fot. mat.pras. Cybex

W Katowicach, w Fabryce Porcelany, 10 listopada podczas KTW Fashion Week odbył się niekonwencjonalny pokaz marki CYBEX – producenta ekskluzywnych wózków i fotelików samochodowych dla dzieci. Na wybiegu zostały zaprezentowane wózki zaprojektowane przez wschodzącą gwiazdę Annę K, a także futurystyczne stylizacje młodej polskiej projektantki Sandry Stachury.

Podczas sobotniego pokazu marki CYBEX zaprezentowana została kolekcja SPACE ROCKET. Ta linia zaprojektowała została przez Annę K, która była gościem specjalnym tego wydarzania. Młoda, 22 letnia ukraińska projektantka wraz ze swoją marką, uważana jest za jedną z najbardziej obiecujących talentów. W 2017 roku została uhonorowana jako jedna z najmłodszych osób z listy “30 Under 30” w miesięczniku Forbes. Anna K zachwyca coraz więcej ludzi na całym świecie, prezentując swoje nowoczesne i inspirujące projekty modowe. Skupia się w nich na kwestii nurtującej ludzi z jej pokolenia: przyszłości.

Tego wieczoru na wybiegu zostały zaprezentowane także nowe modele wózków, nosideł oraz fotelików samochodowych z najnowszej linii Rebellious, która zainspirowana została stylistyką ikony mody Dolce&Gabbana. Ponadto marka CYBEX przedstawiła również najnowszą wersję ram w kolorze różowego złota w kultowych już modelach PRIAM i MIOS. Tym pokazem marka po raz kolejny udowodniła, że wygląd, harmonijne linie czy wysokiej jakości materiały są dla projektantów marki CYBEX niezwykle ważne.

Wózki marki CYBEX prezentowały modelki i modele ubrani w kreacje młodej polskiej projektantki Sandry Stachury. Ubrania, buty i akcesoria zostały ręcznie wykonane przez designerkę z wykorzystaniem niestandardowych materiałów, druku 3D oraz światłowodów.

fot. mat.pras. Cybex

Zaproponowałam odważne kreacje, ponieważ zależało nam, aby zaprezentować coś nietypowego. Chcieliśmy wspólnie z marką CYBEX wyróżnić się, dlatego ubrania są przerysowane w formie, mają elementy 3D. Na przykład obcasy butów modelek były wydrukowane na drukarce 3D – dodaje Sandra Stachura.

Marka CYBEX została założona w 2005 roku i od tego czasu zmienia tradycyjne podejście do wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Dla firmy bardzo ważne jest bezpieczeństwo i funkcjonalność produktów, a także by były zawsze zgodne z najnowszymi trendami w świecie mody. CYBEX dzięki współpracy z projektantami, takimi jak: Jeremy Scott czy Anna K nie tylko podąża za trendami, ale przede wszystkim je wyznacza. Ponadto marka wprowadza autorskie linie – CYBEX Platinum Fashion Collections, które czerpią z dorobku światowej sławy projektantów mody, takich jak Dolce Gabbana, Chanel czy Valentino.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.