Woolcome to the jungle. Nowa kolekcja marki LaWool

Rozgrzany słońcem piasek pustyni, wilgotne powietrze gęstej od soczyście kolorowych kwiatów i innych roślin dżungli, słodkie owoce i rajskie ptaki. Wspomnienia z podróży życia, czy okładka kolorowego magazynu turystycznego? Najnowsza kolekcja marki LaWool zainspirowana została wyprawami w dalekie egzotyczne kraje. Tej wiosny temperatura wzrośnie do maksimum.

Choć sezon wiosenno-letni kojarzyć się może z żywymi, pulsującymi barwami, to z pewnością nie zabraknie nieco chłodniejszych odcieni, takich jak chociażby róże, czy kremy. Te przywodzą na myśl bladą od palonego słońca pustynię i przepiękne ażurowe, drobne jak ziarenka piasku wzory, które zdobią nowe w asortymencie LaWool ręcznie dziergane komplety. Egzotyczna roślinność to zdecydowanie najbarwniejsza część krajobrazu dalekich od Polski kontynentów. Zainspirowana barwami kwiatów i owoców marka proponuje w swoich projektach zestaw soczystych czerwieni, żółci i oczywiście zieleni. Kolory te tworzą nietuzinkowe i oryginalne połączenia, które zdecydowanie przypadną do gustu odważnym poszukiwaczom własnego stylu. Podróżując poznajemy nowe kultury i obyczaje, często nadzwyczaj niespotykane. Projektantki LaWool postanowiły wykorzystać w najnowszej kolekcji drobny element etniczności w postaci multikolorowych pasów, warkoczy, splotów i dodatków, podkreślających niebanalny charakter tworzonych przez nich wzorów.

Najnowsza kolekcja polskiej marki LaWool to zdecydowany ukłon w stronę sportowej elegancji w żywych, letnio-wiosennych kolorach. Z okazji nadchodzącego sezonu marka zaproponowała wyjątkową linię kobiecej, oryginalnej odzieży na co dzień, której głównym atrybutem zdaje się być połączenie nadzwyczajnej wygody w jej noszeniu z niezobowiązującym szykiem. Ubrania LaWool cechują luźne kroje i sploty, idealne zarówno na chłodniejsze, jak i cieplejsze dni nadchodzącego sezonu. W asortymencie marki pojawią się zupełne nowości: ażurowe topy, szorty, a także sukienki. Te z pewnością sprawdzą się późną wiosną i oczywiście latem. LaWool stawia przede wszystkim na żywe i ciepłe kolory, przywodzące na myśli barwne, egzotyczne krajobrazy, a także kobiecy róż i złoto w odcieniach od bladych, pudrowych lub piaskowych tonacji do soczystych i owocowych barw. Wszystkie elementy kolekcji łączy natomiast jedno – miękka, jakościowa i komfortowa w noszeniu włóczka. 

Wiosenna kolekcja marki LaWool trafi do sprzedaży już niebawem. Więcej na stronie internetowej www.lawool.com.

1 Comment

  • Madzoa pisze:

    jakoś mało wiosennie mi się kojarzy 🙂 tzn kolory fajne ale te sweterki.. na wiosenny szał zakupowy wybiorę chyba Hexeline jednak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.