Witaminowy spray do włosów i ciała Natura Siberica

W trosce o zdrowie i urodę marka Natura Siberica stworzyła witaminowy spray do włosów i ciała, który dzięki zawartości drogocennych witamin pielęgnuje i odżywia, zarówno włosy, jak i skórę.

Witaminowy spray do włosów i ciała Natura Siberica zatroszczy się zarówno o każdego rodzaju włosy, jak i o skórę. Zapewnia natychmiastowe nawilżenie, regeneruje skórę, poprawia jej elastyczność i aktywizuje proces odnowy komórek. Spryskując nim włosy przywrócimy im blask i kolor, zapewnimy długotrwałą ochronę i delikatną pielęgnację, a dawka witamin odbuduje strukturę włosa. Aplikowanie produktu jest niezwykle proste i przyjemne. Wystarczy rozpylić spray na wilgotne lub suche ciało oraz włosy, a następnie pozostawić do wchłonięcia.

Spray stworzony jest na bazie naturalnych składników z dalekiej Syberii, gdzie marka Natura Siberica odnalazła recepturę na zdrowie i urodę. Na etykiecie znajdziemy w pełni naturalne składniki z roślin i ziół, które charakteryzują się dobroczynnymi właściwościami:

  • Ekstrakty z Maliny Moroszki i Dzikiej Jeżyny bogate w witaminę C, regenerują komórki skóry, poprawiając jej elastyczność.

  • Perełkowiec Japoński, naturalne źródło rutyny, aktywizuje proces odnowy komórek skóry.

  • Dzika Róża Dahurska zawierająca witaminy B, E i beta karoten odbudowuje strukturę włosa, sprawiając, że stają się silne i posłuszne.

  • Ekstrakt z Czarnej Jagody Syberyjskiej przywraca włosom kolor i blask.

  • Wyciąg miodunki plamistej – chroni włosy przed utratą wilgoci i dodaje im blasku. Zawarte w miodunce 4 witaminy A, B, C, E zapewniają długotrwałą ochronę i delikatną pielęgnację.

  • Szczawik zajęczy – działa harmonizująco na ciało i zmysły, chroni przed przesuszeniem i reguluje nawilżenie skóry, pomaga skórze odzyskać jej naturalną równowagę, pozostawia przyjemne uczucie delikatnego płaszcza ochronnego.

Cena ok. 38 zł/125 ml.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.