Wiśnia & Porzeczka Tutti Frutti

Zanurzenie w aromacie soczystego sadu wiśniowego, w którym wyczuwamy także nutkę charakternej porzeczki, połączone z bogactwem witamin A, E, F oraz cennych olejków owocowych – oto co znajdziemy w żelu pod prysznic oraz maśle do ciała Wiśnia & Porzeczka Tutti Frutti.

Bogactwo cennych substancji odżywczych pozostawi naszą skórę świeżą, zregenerowaną i odmłodzoną niczym u zwiewnej gejszy przechadzającej się między kwiatami wiśni po uliczkach Jokochamy. 🙂

Olejek do kąpieli i pod prysznic

Zamknij oczy i zanurz się w olejku Wiśnia & Porzeczka przenosząc się do pięknego parku w Tokio, gdzie kwitnące wiśnie obwieszczają święto Hanami. Cudowna słodka woń ukoi twoje zmysły i wprawi w doskonały nastrój na cały dzień. Z kolei olejki owocowe zawarte w kosmetyku sprawią, że twoja skóra po kąpieli będzie oczyszczona i odżywiona. Cena ok. 14,40 zł.

Regenerujące masło do ciała

Masło do ciała Wiśnia & Porzeczka sprawi, że twoja skóra będzie pachnieć niczym wiśniowy sad o porzeczkowym poranku. Zawarte w nim witaminy A, E i F oraz naturalne olejki owocowe pełne składników odżywczych zregenerują twoją skórę niczym najlepszy orientalny koktajl owocowy. Cena 14,95 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.