Wiosenne spa dla włosów od gwiazd „Ostrego Cięcia”

fot. WS Academy

Gdy wokół rozkwita cały świat, warto zadbać o wiosenne przebudzenie również na głowie. Suchym, matowym i zmęczonym włosom powiedzieć stanowcze nie!

Wiosna zawsze nastraja optymistycznie i daje nową energię do działania. Warto wykorzystać ją, by zadbać o zdrowie oraz kondycję włosów. Niezbędną pomoc przyniosą profesjonalne, wielofunkcyjne kosmetyki o bogatym składzie, jak np. seria Czarna Orchidea marki WS Academy Wierzbicki & Schmidt.

Krok 1 – eliksir (szampon) i oczyszczanie

Prawidłowe oczyszczenie to podstawa do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Łagodnym i skutecznym rozwiązaniem jest eliksir Czarna Orchidea. Zawiera wyciąg z 12 ziół, m.in. z rozmarynu, rumianku, arniki, jasnoty, szałwii, sosny, rukwi, bluszczu czy nagietka, które działają leczniczo i dobroczynnie na skórę głowy. Szampon walczy z łupieżem i łojotokiem, a dzięki zawartości keratyny i prowitaminy B5 odbuduje uszkodzoną strukturę i nadaje włosom gładkość oraz blask.

Krok 2 – dogłębne odżywienie (esencja)

Odżywka jako maska ze spłukiwaniem reanimuje najbardziej zniszczone włosy. Należy nałożyć ją na wilgotne pasma, równomiernie rozprowadzić i pozostawić na minimum 5-10 minut. Aby uzyskać lepsze efekty warto poczekać dłużej, nawet 30-40 minut, a głowę owinąć ręcznikiem, by substancje aktywne mogły zadziałać w cieple, a jest ich w tej odżywce nie mało! Esencjonalny wyciąg z 12 ziół ożywi włosy, nada im blasku i ochroni kolor. Hydrolizat keratyny wniknie zaś głęboko w strukturę poszczególnych kosmyków i nada im wytrzymałość i sprężystość.

Krok 3 – zabezpieczenie i podtrzymywanie efektu (odżywka 20w1)

Profesjonalna odżywka w sprayu bez spłukiwania 20w1 Poranna Rosa działa natychmiastowo i dyscyplinuje włosy wtedy, gdy tego potrzebujesz. Chroni kosmyki przed zabiegami stylizacyjnymi i podkreśla ich efekt „po”, redukuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych, utratę koloru i matowienie. Jej bogata formuła zwiększa elastyczność, wyeliminuje elektryzowanie, nawilża włosy i dodaje im blasku bez ich obciążenia.

fot. WS Academy

Pojemność eliksiru 250 ml

Pojemność pianki 250 ml

Pojemność odżywki 20w1 i 150 ml 

Cena 29,99 zł

Kosmetyki dostępne są w drogeriach Rossmann i salonach WS Academy


Artykuł Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.