Winnie Harlow dołącza do Victoria’s Secret

Winnie Harlow dołącza do Victoria’s Secret

Fot: video.com

Najmłodsza stażem modelka Victoria’s Secret udowodniła, że każde marzenie – nawet z pozoru niedościgłe – można zrealizować.

Pierwszy raz pokazała się na castingu do 21. amerykańskiej edycji programu Top Model. Miała idealne wymiary i twarz, której nie dało się zapomnieć. Programu nie wygrała, pokazała jednak światu mody (i wielu dziewczętom z marzeniami i kompleksami), że modelką może być każdy, a świat mody docenia coraz częściej niekonwencjonalne, wyjątkowe twarze. Winnie Harlow od dzieciństwa cierpi na bielactwo nabyte, choroba nie przeszkadza jej jednak w pracy w branży, gdzie dzisiaj liczy się wyjątkowość, a ideał ma naprawdę różne definicje. Od czasu debiutu Harlow wygrała już nagrody Glamour, GQ czy Gala Spa, w kategoriach piękna twarz i wzór do naśladowania.

Winnie Harlow dołączyła właśnie do Aniołów Victoria’s Secret. 24-letnia modelka ogłosiła nowinę na swoim profilu na Instagramie. W opublikowanym filmie dodała, że była tak zdenerwowana przesłuchaniem, że prosiła kierowcę o „okrążenie budynku dwa razy, tak aby mieć więcej czasu do przygotowania”. Chwilę później (według magazynu W) świętowała swój sukces z najbliższymi przyjaciółmi.

Miejsce i konkretna data tegorocznego pokazu Victoria’s Secret nie jest jeszcze znana, najprawdopodobniej impreza odbędzie się pod koniec listopada.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz