Wiecie nad czym pracuje teraz Lady Gaga?

Wiecie nad czym pracuje teraz Lady Gaga?

Fot: wikimedia.commons

Zdobyła już świat muzyki, teraz – wzorem koleżanek po fachu – chce mieć własną linię kosmetyków. Jeśli będzie taka jak ona sama, możemy spodziewać się bardzo kolorowych, pozytywnie szalonych produktów.

Kiedy w 2008 wydała album Fame, zdobyła wielkie uznanie krytyków. Już po pierwszym singlu („Just Dance”) pisali, że Madonna doczekała się właśnie godnej następczyni. Na koncie ma dzisiaj 6 nagród Grammy i jeden Golden Globe. Lady Gaga czaruje nie tylko muzyką, ale też show, którym jest każdy jej koncert. W wyrafinowanych stylizacjach pojawia się też na czerwonym dywanie, za każdym razem przyciągając uwagę mediów na całym świecie.

Teraz Gaga chce zawojować świat kosmetyków. Według portalu Trendmood, już wkrótce do sklepów trafi jej autorska linia kosmetyków. Podobno Ate my Heart Inc. (firma Gagi) już w lutym złożyła wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego Haus Beauty. W ofercie ma się znaleźć nawet kilkadziesiąt różnych produktów: masek, olejków, kosmetyków do makijażu i demakijażu. Chociaż całość owiana jest jeszcze tajemnicą, sama Gaga podsyca plotki o nadchodzącej premierze. Na początku września piosenkarka opublikowała wywiad dla Vogue, zatytułowany „73 pytania”. Na pytanie czy może zdradzić sekret swojej urody powiedziała: „już wkrótce”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.