Wciąż są modne żółte lakiery do paznokci

fot. Shutterstock

Lato niesie ze sobą magię żywiołowych kolorów i barw. Czas na energetyczne doładowanie! Tego lata na ulicy rządzi kolor żółty! Jeśli nie jesteś przekonana do tego koloru – najwyższa pora to zmienić. Żółte lakiery to sto procent lata i sto procent mody.

Żółte lakiery są ciepłe i słoneczne. Te w neonowych kolorach to żadna nowość. Jednak cytrusowe odcienie pojawiły się niedawno… Pasują idealnie na ciepłe dni.

Lakier w żółtym kolorze to odważne rozwiązanie. Jednak taki kolor świetnie komponuje się z letnią opalenizną. Doskonale też sprawdza się do ciemnych ubrań. I co chyba najważniejsze – do żółtego pasuje zdecydowana większość kolorów.

Żółty napawa energią i rozgrzewa (nawet w pochmurny dzień). Poprawia nastrój, nadaje świeżości i odmładza! Skutecznie przykuwa wzrok. Z nim nie przejdziesz niezauważona!

Ludzie, którzy lubią kolor żółty na ogół posiadają takie cechy jak towarzyskość, chęć przekazu wiadomości, komunikatywność, bystrość, otwartość. Kiedy spróbujesz go sobie wyobrazić, pod powieki wkradają się jasne promienie słońca. Życiodajne ciepło otulające ziemię, rozwijające kielichy kwiatów, rozgrzewające powietrze, przyspieszające dojrzewanie owoców i zbóż, rozświetlające mrok nocy. Blask, radość, optymizm. Kolor żółty stymuluje działania i poprawia nastrój, oraz zwiększa poczucie własnej wartości.

Wszystkie odcienie żółtego są modne. Jednak przy tym typowo letnim kolorze musimy uważać na skórki. Manicure musi być idealny. Dzisiejsze trendy wyszły naprzeciw żółci, więc taki kolor można spotkać w paletach wielu producentów.

Oto żółte lakiery do paznokci, które zwróciły naszą uwagę:

Żółte paznokcie

1. Revlon Eternal Summer Sunshine Sparkle (ok. 20 zł)

2. Pierre René Professional No. 286 (ok. 12 zł)

3. Sally Hansen Complete Salon Manicure No. 420 Buttercup (ok. 34 zł)

4. Pupa Lasting Color Fluo Yellow (ok. 23 zł)

5. ANNY Open Air Hippie Festival (ok. 34 zł)

6. ORLY Road Trippin (ok. 39 zł)

7. ORLY Melodious Utopia (ok.39 zł)

Żółte paznokcie

8. DIOR Vernis Gloss 118 Acapulco (ok. 119 zł)

9. OPI Brights Nr B46 (ok. 37 zł)

10. Chi Ceramic Nail Lacquer Sunny Romance of Saint Tropez (ok. 26 zł)

11. OPI My Twin Mimmy (ok. 37 zł)

12. Rimmel Rita Ora Daisy Days Yellow Look (ok. 11,50 zł)

13. ASTOR Fash’n Studio No. 137 (ok. 5 zł)

14. Paese Summer Time (ok. 16 zł)

1 Comment

  • find-way.net pisze:

    Ta jesien uplynie pod znakiem blysku. Bedziemy nosily dlugie, wypielegnowane paznokcie w stylu lat 90. Na czasie beda brokaty, perly, opalizacje w chlodnych tonacjach. Hit sezonu to efekt lustra . Wybierajmy takze lakiery w metalicznym odcieniu szarosci. Przy cieplych karnacjach sprawdza sie zlote lakiery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.