Victoria’s Secret ogłasza miejsce tegorocznego pokazu

Najpopularniejszy pokaz świata zawita w tym roku do miasta, które „nigdy nie śpi”. Victoria’s Secret z pewnością znowu zaskoczy rozmachem.

Na ten wybieg wychodzą wyłącznie najlepsze, najbardziej popularne modelki świata. Każda z nich musi przejść wyspecjalizowany casting, któremu chętnie się poddaje. Angaż do pokazu Victoria’s Secret to niemalże gwarancja światowej kariery. Ten pokaz ogląda i komentuje po prostu każdy, kto kiedykolwiek miał coś wspólnego z modą. Victoria’s Secret jest świadoma swojej renomy, dlatego co roku skutecznie podsyca niepewność i ukrywa szczegóły swojej największej imprezy. Kto wyjdzie na wybieg tym razem? Jaki będzie showstopper, ostatnia, największa gwiazda nowej kolekcji? Jakie gwiazdy zadbają o muzyczną oprawę pokazu? Wreszcie, gdzie się ona odbędzie?

Na ostatnie pytanie mamy już odpowiedź. Przedstawiciele Victoria’s Secret ogłosili niedawno, że tegoroczna impreza Aniołków odbędzie się w Nowym Jorku. Po ostatnich pokazach w Szanghaju, Paryżu czy Londynie sieć wraca do domu, do Nowego Jorku, według Amerykanów miasta „które nigdy nie śpi”. Listopadowy pokaz będzie transmitowany w 190 krajach, nie zabraknie też największych gwiazd muzyki, których nazwiska mamy poznać w najbliższych dniach. Pełna lista modelek nie jest jeszcze znana, swój udział potwierdziły do tej pory Toni Garrn, Barbara Palvin i Shanina Shaik. Na pokazie wyjdzie też najmłodszy Aniołek, Winnie Harlow. (link).

Pokaz Victoria’s Secret jest najchętniej oglądanym pokazem mody na świecie. Co roku ogląda go nawet 800 milionów osób na całym świece. Organizatorzy wydają na organizację imprezy nawet 12 milionów dolarów.

Co wiadomo do tej pory o pokazie

– Castingi do pokazu trwają niemalże do ostatniej chwili. Filmy z modelkami wychodzącymi z castingów wypuszcza sama Victoria’s Secret. Te które trzymają w rękach skrzydła z piór, najprawdopodobniej zobaczysz na pokazie.

– Na pokazie najprawdopodobniej wystąpią ulubione Aniołki Victoria’s Secret: Adriana Lima, Candice Swanepoel, Martha Hunt, Stella Maxwell, Lais Ribeiro, Taylor Hill, Sara Sampaio czy Cindy Bruna. Być może dołączy do nich też Behati Prinsloo, która miała dwuletnią przerwę w pokazach. Na pewno nie pojawi się już Alessandra Ambrosio (modelka ogłosiła rezygnację z pokazów sieci) i Lily Aldridge, która jest w ciąży.
– Tradycyjnie modelki pokażą coś więcej niż tylko bieliznę, wysokie obcasy i skrzydełka. Pokaz zawsze odbywa się pod wspólnym motywem np.: „seksownie sportowo”, „seksownie w nocy” czy „seksowne nimfy z bajki”. Jeden z Aniołków założy najprawdopodobniej „Stanik Fantazji”, co roku wysadzany najcenniejszymi klejnotami świata. To tradycyjnie największe wyróżnienie dla modelki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.