Victoria Beckham i jej nowe pomysły

Victoria Beckham i jej nowe pomysły

Po zdobyciu świata mody, Victoria Beckham chce wkroczyć w świat kosmetyków. Pracuje nad kremami i farbami do włosów.

W latach 90., mimo że nie umiała śpiewać, zwróciła na siebie uwagę wraz z zespołem Spice Girls. Po rozpadzie zespołu, znano ją przede wszystkim jako żonę Dawida Beckhama. Wtedy jeszcze mało kto zwrócił uwagę na to, że zaprojektowała kolekcję ubrań. Niespodziewanie okazało się jednak, że była Spicetka jest utalentowaną projektantką. Kolekcja za kolekcją, pokaz za pokazem, Beckham udowadniała przez kolejne lata, że do branży modowej nie trafiła przypadkiem. Dzisiaj Victoria Beckham jest uznaną projektantką, a jej projekty pokazywane są na najważniejszych światowych tygodniach mody. Na liście jej klientek znajdziesz Elle Macpherson, Evę Longorię, Siennę Miller, Gigi Hadid czy Blake Lively.

Po modzie – kosmetyki

W 2016 Victoria Beckham wkroczyła do świata kosmetyków. Zaprojektowana we współpracy z Estée Lauder kolekcja do makijażu była ogromnym sukcesem i cieszyła się dużym powodzeniem. Teraz Beckham chce powtórzyć swój kosmetyczny sukces. W niedawnym wywiadzie dla Facebook Live potwierdziła krążące od miesięcy plotki i przyznała, że pracuje nad kolekcją kosmetyków do pielęgnacji skóry. Chce stworzyć też autorskie perfumy i farbę do włosów. – „Jestem w trakcie tworzenia własnego koloru, linii kremów i perfum. Pracuję nad produktami najwyższej jakości z najlepszymi ludźmi z branży” – powiedziała. Nie zdradziła jednak, kto pracuje z nią nad nowymi pomysłami. Sądząc z reakcji w mediach społecznościowych, klientek jej nie zabraknie.

To będzie pierwsza kolekcja kosmetyków do pielęgnacji skóry Victorii Beckham, ale nie pierwsze perfumy. W 2006 roku wypuściła wraz z mężem perfumy „Intimately Beckham”, później sprzedawała też własny zapach „The Signature Collection”.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.