Venus lakiery i pianka do włosów

kosmetyki do włosów Venus

Deszcz, porywisty wiatr i czapka na głowie, po zdjęciu której nie ma śladu po uczesaniu. Z kosmetykami do stylizacji włosów zapomnisz o tym problemie! Ich formuła wzbogacona o prowitaminę B5 sprawia, że włosy stają się miękkie i pełne blasku, a fryzura skutecznie utrwalona. Oto lakiery i pianka do włosów Venus.

Pianka do włosów Venus – Maksymalne utrwalanie i łatwe modelowanie

Jeśli puszące i niesforne włosy sprawiały ci problem podczas modelowania, to czas najwyższy wypróbować piankę 2 in 1 effect marki Venus. Kosmetyk znacznie ułatwia układanie włosów, dodając im objętości i sprężystości. Skutecznie utrwala fryzurę, a dzięki lekkiej konsystencji włosy nie są ciężkie i posklejane. Pianka wzbogacona o prowitaminę B5 długotrwale nawilża przesuszone kosmyki, dodając im blasku. Cena ok. 6 zł.

Super mocny lakier do włosów Venus – Lśniące włosy i elastyczne utrwalanie

Lakier, po którym włosy są lśniące, lekkie i miękkie w dotyku? To możliwe z super mocnym lakierem 2 in 1 effect marki Venus. Dzięki podwójnej formule kosmetyk nie skleja kosmyków, lecz gwarantuje maksymalne utrwalanie i zwiększa ich elastyczność. Dodatkowo prowitamina B5 pomaga zregenerować przesuszone i zmęczone włosy. Cena ok. 6, 50 zł.

Extra mocny lakier do włosów Venus – Gwarancja trwałości i efekt gładkich włosów

Extra mocny lakier do włosów 2 in 1 effect doskonale sprawdzi się podczas codziennych, jak i wieczornych stylizacji. Kosmetyk gwarantuje utrwalenie na wiele godzin. Formuła wzbogacona o prowitaminę B5 sprawia, że włosy stają się gładkie i lśniące. Dzięki lekkiej konsystencji lakier nie skleja kosmyków, sprawiając, że wglądają one zupełnie naturalnie. Cena ok. 6,50 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.