USE THE FORCE! z ALKEMIE

fot. mat.pras.

Jednym z obecnych trendów jest biorewitalizacja skóry czyli pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Zimą ma to ogromne znaczenie. Dlatego powstała linia USE THE FORCE.

Nasza skóra potrzebuje zastrzyku energii, który możemy uzyskać np. za pomocą odpowiednich składników w kosmetykach, które zadbają o stan i zdrowy wygląd naszej cery. Pozytywne pobudzenie i doładowanie za pomocą najwyższej jakości naturalnych formuł sprawi, że nasza skóra odwdzięczy się pięknym wyglądem.

MARKA ALKEMIE łączy naturalne składniki z nowoczesną technologią. Jej wyróżnikami są: innowacyjne formuły, maksymalne stężenia naturalnych składników, najwyższa skuteczność działania. Linia USE THE FORCE postawi Twoją skórę na nogi poprzez uderzeniowe, wielokierunkowe doenergetyzowanie i biorewitalizację. Działa dla skóry jak fitness na świeżym powietrzu wsparty zdrową dietą. Usprawnia naturalny system ochrony i detoksykacji.

Krem Skin Powerbank

Został stworzony z myślą o wszystkich osobach ceniących zdrowy, witalny i promienny wygląd cery. Polecany jest
w szczególności dla cery zmęczonej, matowej, niedotlenionej, z pierwszymi oznakami starzenia, również dla osób palących papierosy i mieszkańców dużych miast. Zawiera zestawienie najwyższej jakości składników detoksykujących, energetyzujących, nawadniających i dotleniających dzięki czemu zapewnia wszechstronną pielęgnację i rewitalizację cery w każdym wieku. Innowacyjna formuła kremu oparta jest na biomimetycznej, lamelarnej, zbliżonej do budowy naskórka strukturze i „inteligentnych” promotorach przenikania. Pozwala to na maksymalizację skuteczności, przy zachowaniu fizjologicznej równowagi i komfortu skóry. Cena 130 zł / 50 ml

Booster intensywnie rewitalizujący Source of energy

dla skóry szarej, zmęczonej, niedotlenionej oraz z pierwszymi oznakami starzenia. Jego zadaniem jest uderzeniowa biorewitalizacja i wielokierunkowe wsparcie cery potrzebującej pozytywnego pobudzenia i doładowania. Zawiera zestawienie najwyższej jakości naturalnych składników o intensywnym działaniu energetyzującym, przeciwstarzeniowym, detoksykującym i nawilżającym. Przyjazna dla skóry formuła łatwo wchłaniającej się hydro-emulsji, zapewnia wysoką biodostępność substancji aktywnych
i działa jak swoisty „magnes wilgoci”. Cena 99 zł / 30 ml

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.