Unisa prezentuje kolekcję dziecięcą na sezon jesień-zima 2018/19

Unisa prezentuje kolekcję dziecięcą na sezon jesień-zima 2018/19

Fot: mat. pras.

Urodziny, kinderparty, deszczowe dni, popołudnia w parku, poranne przechadzki, szkolne zabawy w berka – wyliczeniom nie ma końca, a przecież każda okazja zasługuje – i nawet wymaga – na osobną parę butów. Unisa wie to najlepiej. Dlatego na sezon jesień-zima 2018/19 hiszpańska marka przygotowała przemyślaną kolekcję na codzienne wyzwania najmłodszych.

Jak przystało na Unisę, nowa linia obuwia dziecięcego wykorzystuje najwyższej jakości skóry, tym razem skupiając się na wariancie typu nappa, oferującym wyjątkową miękkość. Partnerują mu elastyczne i rozciągliwe materiały – zarówno gładkie, jak bardziej fantazyjne czy nawet ze zwierzęcym nadrukiem. Ten ostatni to tegoroczny hit sezonu! Wśród modeli ozdobionych gepardzimi cętkami znaleźć można meliski, baleriny, tenisówki oraz buty na chłodniejsze dni.

CANSO_KS

To jednak nie koniec obszernych wzorów. W zbliżającym się sezonie królować będzie aksamit, uzupełniony o nadruk zimowych kwiatów. Kolejnym trendem obecnym w kolekcji jest prawdziwe zatrzęsienie metalowych ornamentów. Ćwieki, perły oraz nity rozświetlą poszczególne modele, nadając im uroku i wysmakowanej estetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.