Trendy w modzie 2016

Trendy 2016

Trendy 2016

Rok 2015 dobiega powoli końca. Mamy za sobą już pierwsze pokazy mody na wiosnę i lato 2016, z których wyłaniają się nowe trendy na nadchodzące miesiące. Poznaj kilka z nich.

Styl sportowy

Moda 2016 wciąż będzie stawiała na sportowe akcenty. Obowiązującym obuwiem będą tenisówki, trampki, adidasy – odpowiednie na każdą okazję, nie tylko do uprawiania sportu. Wygodne buty będą częścią modnego sportowego stylu: leginsów, eleganckich dresów czy innych sportowych akcesoriów. Jeśli sportowy styl wydaje się zbyt na luzie, będziesz mogła przełamać go bardziej eleganckim elementem: spódnicą z frędzlami czy skórzaną kurtką.

Zestawy lub kompletne szaleństwo

W pokazach mody zauważono dwa przeciwstawne trendy doboru elementów stroju. Pierwszy został zapoczątkowany jeszcze w 2015 roku przez ulubienicę Ameryki i ikonę mody Taylor Swift. W 2016 roku twoja sukienka, buty czy torebka będą musiały do siebie pasować, najlepiej kolorem lub wzorem. Drugi trend pozwala na maksymalne szaleństwo. Będziesz mogła dowolnie mieszać materiały, wzory i tekstury. Wszystko będzie dozwolone.

Dodatki retro

Nadchodzący sezon to wciąż moda na dodatki retro. Załóż duże, wyraźne, kolorowe okulary. Zapnij w pasie torebkę z sakiewką, nie tylko modną, ale poręczną. Dodaj biżuterię stylizowaną na lata 60. i 70.

Męskie marynarki

Moda 2016 roku będzie bardzo androgeniczna. Kobieta będzie mogła pożyczać od mężczyzny elementy jego ubioru. Hitem będą eleganckie męskie marynarki.

Więcej koloru

Pokazy dotyczyły nie tylko kobiet. Ich integralną częścią była męska moda. Panowie na wiosnę i lato 2016 roku będą mogli założyć więcej kolorów: najlepiej merlot, burgund i odcienie kasztanu.

Galeria:

  1. Buty Gola
  2. Sukienka H&M
  3. Naszyjnik Parfois
  4. Torebka z sakiewką Prosto
  5. Marynarka Bonprix
  6. Marynarka Bonprix
  7. Kombinezon BonPrix

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.