Trendy: krata na jesień

Krata na jesień

fot. mat.pras. Solar

Krata to nieśmiertelny klasyk, który towarzyszy nam praktycznie w każdym sezonie. Tej jesieni polska marka Solar nie tylko wykorzystuje ten motyw w swojej kolekcji, ale również prezentuje go w różnych wydaniach.

Duża, mała, monochromatyczna lub z kolorowym akcentem – Solar udowadnia, że krata może być nie tylko casualowa, ale również elegancka i bardzo stylowa!

Jesienno-zimowa kolekcja marki Solar to krata… i wszystkie wariacje na jej temat. Choć motyw ten jest doskonałą propozycją dla kobiet, lubiących klasyczne rozwiązania, marka w tym sezonie pokazała, że wzór ten sprawdzi się również dla nieco bardziej wymagających i odważnych kobiet. Solar eksperymentuje z kolorami i skalą, dzięki czemu ten klasyczny wzór zyskuje w tym sezonie nowatorskie oblicze. Jesienna kolekcja marki Solar udowadnia, że krata nie jest zarezerwowana już wyłącznie dla szkolnych spódniczek. Najmodniejsze połączenie tego sezonu to krata z… kratą. Solar proponuje łączenie marynarek ze spodniami lub spódnicami w tym samym deseniu. Jeśli jednak takie zestawienie wydaje się zbyt odważne na co dzień, stylizację można uzupełnić prostymi elementami. Miłośniczki tego trendu, które chciałyby w subtelny sposób zaakcentować go w swojej jesiennej garderobie, mogą postawić na stylowy dodatek, np. chustę w kratę w modnej kolorystyce.

Krata na jesień

fot. mat.pras. Solar

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.